TÜMSİAD Bölge Toplantısı Yapıldı

Tümsiad Teşkilatlanma ve Üye Tahkim Komisyon Başkanları Toplantısı Elazığ Tümsiad Dernek Binasında yapıldı.

TÜMSİAD Bölge Toplantısı Yapıldı Güncel
Tümsiad Teşkilatlanma ve Üye Tahkim Komisyon Başkanları Toplantısı Elazığ Tümsiad Dernek Binasında yapıldı. 
  
Toplantıya Tümsiad Genel Merkezi Teşkilatlanmadan sorumlu başkan Feridun Girgin, Doğu Anadolu Teşkilatlanmadan sorumlu başkan Mustafa Sevinç, Elazığ Tümsiad Şubesi Teşkilatlanmadan sorumlu başkan İbrahim Çalışkan, Genç Tümsiad Elazığ Şube başkanı Erkan Demir ve Bingöl, Erzurum, Malatya, Sivas Şubelerinin Teşkilatlanmadan sorumlu başkanları katıldı.     
                                                          
Toplantının açılış konuşmasını yapan Elazığ Tümsiad Şube Teşkilatlanmadan sorumlu başkanı İbrahim Çalışkan, Toplantının hayırlara vesile olmasını dileyerek şu ifadeleri kullandı; “Bugün burada sizi ağırlamaktan son derece mutluluk duyuyoruz. Elazığ Tümsiad olarak böylesi bir organizeye ev sahipliği yaptığımızın memnuniyetini ifade etmek isterim. Sivil Toplum Kuruluşlarımız ve Şubelerimiz bu tür toplantılarla bir araya gelerek illerimizin ve ülkemizin kalkınmasına büyük yarar sağlıyor. Ekonomik anlamda istişareler yapılıp her şubenin çalışma ve faaliyetleri sonucunda başarılı işler kaçınılmaz oluyor” dedi.
  
Tümsiad Genel Merkezi Teşkilatlanmadan sorumlu başkanı Feridun Girgin ise periyodik olarak, bu tür toplantıların yapıldığını ve genel merkez olarak teşkilatlanmaya önem verdiklerini söyledi. Tümsiad’ın kurulduğu ilk günden bu yana hızla büyüyen bir sivil toplum kuruluşu olduğunu ve büyümenin örgütlenme kapsamında Türkiye’ye çok büyük faydalar getirdiğini belirten Girgin, Elazığ da olmaktan da büyük mutluluk duyduğunu ve Elazığ da kendilerini en iyi şekilde ağırlayan Elazığ Tümsiad Şubesine teşekkür ettiğini söyledi.
  
GİRGİN konuşmasına şöyle devam etti; “Tümsiad kurulduğu ilk günden bu yana sürekli olarak büyüyor.Bugün Türkiye genelinde 55 Şube, Yurt dışında 8 Şube ve 20 Temsilcilikle her geçen gün çalışmalarına ve teşkilatlanmalarına devam etmektedir. Bugün burada illerimizin teşkilatlanmaları hakkında bilgi almak ve yapılan çalışmalar hakkında istişare yapmak amacıyla toplandık. Tümsiad olarak KOBİLER’in çalışmalarını ve hizmetlerini yakından takip etmekteyiz. Her yıl artarak büyüyen Türkiye Ekonomisine büyük katkı sağlamaktayız. Teşkilatlanma toplantılarımız diğer illerimizde de devam edecektir.”
  
Toplantı daha sonra il teşkilatlanma başkanlarının görüş önerileri ve üye ziyaretleriyle sona erdi.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom