Bakan Ala; Tüm Engelleri Aşacağız

İçişleri Bakanı Efkan Ala Elazığ'da

Bakan Ala; Tüm Engelleri Aşacağız Siyaset

Ak Parti Aday tanıtım toplantısına katılmak üzere Elazığ'a gele İçişleri Bakanı Efkan Ala, “30 martta yapılacak seçimler yeni bir baharın başlangıcı olacaktır. 30 Martta millet iradesi yeniden şahlanacak ve inanıyorum ki 30 Mart'ta Elazığ yeni bir destan yazacak” dedi.

"Başbakan'ın Gakgoşlara Selamını Getirdim”
“Doğudan batıya, kuzeyden güneye adı anıldığında mazlumların yüreğini titreten, zulmü telin eden, hakkı dile getiren liderimiz sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını getirdim. Burası El aziz, Ben de Erzurumluyum. Burası benim ikinci memleketim. Burası mili değerlerimizi kuvvetle sahiplenen, böyle nam saldı.

Demokrasiye. Sandığa, adalete her zaman en güçlü desteği veren bu şehirde bulunmaktan büyük bir onur duyuyorum. Ben burada bulunmak şeref duydum. Elazığ, şehir kültürü olan, Harput’la başlayan Elazizle devam eden medeniyet temsilcisi, değerli bir şehrimiz, değerli bir kavşak noktamız".

“Tüm Engelleri Aşacağız”
"Türkiye demokratik ve ekonomik istikrara kavuştu. Sizlerle birlikte Türkiye’nin önüne konulan envai çeşit engeli, bariyeri, tuzağı aştık. Allah’ın izniyle ve sizlerin hayır duasıyla hep birlikte yeni engelleri de aşacağız. Demokrasi ve kalkınmanın, barış ve kardeşliğin adalet ve özgürlüğün çıtasını çok daha yükseklere çıkaracağız” dedi.

“Muhalefetin Gelecek Vizyonu Yok”
"Liderimiz, sayın başbakanımızın ortaya koyduğu hedeflerle, Türkiye vizyonuyla hepimiz Türkiye’yi geri dönülmez bir hedefe taşıyacağız. Allah’ın izniyle Türkiye bu hedeflerini gerçekleştirecektir. İşte biz 2023 vizyonumuzla 30 mart seçimlerine gidiyoruz. Diğerleri ise ne yazık ki bir gelecek vizyonundan mahrumlar. Sürekli geçmişe ilişkin şeyler söylüyorlar. Geçmişe ilişkin de bizim yaptıklarımız üzerinden söylüyorlar. Acaba bizler hizmet etmeseydik ne söyleyeceklerdi çok merak ediyorum. Siz geçmişte de yapmadınız, gelecekte de bir şey yapabileceğinize dair bir taahhüdünüz yok. Taahhüdünüz olsa da güven yok. Seçimler geçmişin muhasebesi değil, geleceğin tasavvurudur".

Bakan Ala, aday tanıtım toplantısının ardından Elazığ Valiliği ve Elazığ Belediyesini ziyaret eti. Esnaf ziyaretinde de bulunan Bakan Ala Elazığ’dan ayrıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom