“Elazığ'daki Fısıltıyı Herkes Duyacak”

Çoban; Suat Kılıç 30 Mart'ta Elazığ'daki Fısıltıyı Duyacak

“Elazığ'daki Fısıltıyı Herkes Duyacak” Siyaset
“Yeniden Elazığ” sloganı ile 40 mahalleye 400 proje hazırlayan Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, 5 projesini daha kamuoyu ile paylaştı. Bilal Çoban’ın bugün açıkladığı projeler arasında; Organik Tarım ve Hobi Bahçeleri, “Belediye Mahallenizde” Projesi, Balık Yemi Üretim Tesisleri, Balık Ağı İmalatı Tesisleri ve Bu tesislerde kadın, emekli ve engellilere yönelik istihdam gibi çalışmalar bulunuyor.
 
Açıkladığı projelerin yanı sıra ziyaretlerini de kesintisiz sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, bu bağlamda, ilk olarak Üniversite Mahallesi’nde düzenlenen kahvehane toplantısına katıldı.
 
Üniversite Mahallesi’nin sürekli üzerine düşeni yaptığını ancak hiçbir şekilde karşılığını alamadığını ifade eden Bilal Çoban, bu kez mahalle sakinlerinin ciddi bir şekilde kendilerine destek vermelerini istedi. 
 
Üniversite Mahallesi’ne yönelik olarak hazırlanan projelere de değinen Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, Elazığ için istenen projelerin her zaman önünün kesildiğini ancak 30 Mart’ta Elazığ’ın fısıldamayıp haykıracağını ve Gençlik ve Spor eski Bakanı Suat Kılıç’ın da bu haykırışı duyacağını belirtti.
 
Çimento Fabrikası’nda çalışanlara, Elazığ Belediyesi’nde kadrolu iş müjdesi!..
 
Üniversite Mahallesi’ndeki temaslarının ardından bu kez de Aksaray Mahallesi’ne geçen Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, Mahalle’de yoğun sevgi gösterileriyle karşılandı.
 
Burada yaptığı değerlendirmede, Aksaray Mahallesi’nin 2 temel sorunu olduğunu ve bunlarında Devlet Demir Yolları Güzergâhı ile Çimento Fabrikası’nın mahalleye verdiği zararlar olduğunu kaydeden Çoban, göreve gelmeleri durumunda neye mal olursa olsun Devlet Demir Yolları’nın güzergâhını değiştireceklerini söyledi.
 
Çimento Fabrikası’nı da bulunduğu yerden kaldıracaklarını kaydeden Bilal Çoban, bu durumundan Çimento Fabrikası’nda çalışan işçilerin mağdur olması durumunda, bu işçileri Elazığ Belediyesi’nde kadrolu olarak istihdam edeceklerine dair söz verdi.
 
Daha sonra ise Mobil Düğün Salonu’nda düzenlenen programda partililerle bir araya gelen Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, yapılan çalışmalarla ilgili bilgiler verdi. Oldukça yoğun bir katılımın olduğu toplantıda, Bilal Çoban, herkesin 30 Mart tarihine kadar fedakarlık göstermelerini istedi.
 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom