Dönüşümün sonuçları…

Dönüşümün sonuçları…

İstikrar, gerçekçi ve adil durum analizi, haddini bilme, disiplin, bence Okan hocanın değişim ilkeleri ve getirdikleri… Okan Buruk’un bu noktaya getirdiği takım bundan sonra neler yapar? Neler yapamaz? Şu an bir şey söylemek erken olur ama görünen o ki bu takım bundan sonra kolay teslim olmaz ve sonuna kadar savaşır.

 

   Okan hocanın bu değişimde ki en önemli özelliğinin adil forma dağıtımı olduğunu söylemek gerekir… Okan hocadan önce yaşadığımız sorunların kaynağı da herkesin izlediği gibi “takıntılı” forma dağıtımlarıydı… Bu gün eğer takım olmayı başardıksa bunun en büyük nedeni budur. Daha önce Okan hocanın yeterli deneyimi olmadığı için sorunlar yaşayabileceğini yazmıştık ama bu gün baktığımızda yukarda yazdığımız özelliklerinden ve geçmişinde yaşadığı deneyimlerden çıkarım yaparak takım üzerinde olumlu bir etki bıraktığını görüyoruz… İnşallah takımda ki bu yeni durum daha üst seviyelere taşınır,” futbol fukaraları bu çarka çomak sokmaz” ve kalıcı olur.

 

  Takımın bu maçtaki durumunu analiz ederken yedek kulübesinin zenginliğini de görmek gerekir… Bu yönetimin göreve geldiği günden bu yana ilk defa bu devre arası doğru bir transfer politikası gerçekleştirdiğini de görüyoruz ve bunun nedeni ne olursa da olsun yanlıştan döndüklerinden dolayı “sezarın hakkı sezara diyerek” başkanı da kutlayalım… Ve hatanın neresinden dönülse kardır diyerekten, rehavete kapılmadan her şeyin tozpembe olmadığını da akıllarından çıkarmamalarını umalım.

 

   Bu önemli galibiyetten dolayı başta oyuncuları, Özellikle M- Nas’ı ve teknik heyeti kutlar, Konya maçında başarılar dilerim.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom