Yanılmaz; Projelerimiz Adından Söz Ettirecek

Yanılmaz; Ak Belediyecilik Hizmetleri ile Elazığ Gelişip Kalkınacak

Yanılmaz; Projelerimiz Adından Söz Ettirecek Siyaset

AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, Üniversite Mahallesi sakinleriyle bir araya gelerek, 30 Mart'tan sonra belediye başkanı olması halinde adından söz ettirecek projelere imza atacaklarını söyledi.

Şehrin tüm mahallelerine eşit hizmet götüreceklerini kaydeden Mücahit Yanılmaz, Elazığ'ın kabuğunu kıracağını ve AK Belediyecilik hizmetleriyle daha çok gelişip kalkınacağını söyledi.

AK Parti Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, Üniversite Mahallesi sakinlerinin kaldırım ve yol problemi olmayacağını belirterek açıklamasında şunları ifade etti:"Kaldırımlar yayaların en tabii hakkıdır, hemşehrilerimiz huzur için kaldırımları kullanacak. 30 Mart sonrasında belediye başkanı olmam halinde yol, kaldırım ve park gibi hizmetler yanında adından söz ettirecek projelerle kamuoyu karşısına çıkacağız.

Kanal üstünde oturan sakinlerimiz için acilen Kentsel Dönüşüm projesi uygulayacağız ve bunu da 1 Nisan tarihinde hayata geçireceğiz. Her projemizin kaynağı kendi içinde yer alacak ve bu projeler için farklı kaynaklar temin etmeyeceğiz. Kaynak temin etmek başlı başına bir iştir, Allah'ın izniyle bu kaynakları bizler sağlayacak ve gerçekleşecek her projede teknolojinin son imkânlarından faydalanacağız."

YANILMAZ'DAN TES - İŞ'E ZİYARET
Seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, Tes - İş Sendika Başkanlığına seçilen Erdeniz Erdim'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Tes - İş Sendikası Elazığ Şube Başkanı Erdeniz Erdim, ziyaretten duyduğu memnuniyeti şöyle dile getirdi:"Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz'a seçim çalışmalarında başlarılar dilerim. Seçilmesi halinde şehrimize hayırlı hizmetler gerçekleştireceğine inanıyorum. Ziyaretlerinden dolayı kendilerine şükranlarımı sunuyorum."

Kentin yönetimini sivil toplum kuruluşlarını ile birlikte yapacaklarını ifade eden AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz ise açıklamasında şunları belirtti:"Başkanlığınızı tebrik ediyorum. Tes - İş çalışanlarına güzel hizmetler yapacağınıza olan inancım tamdır. 30 Mart'tan sonra nasip olur Belediye Başkanlığı makamı tevdi edilirse bizler tüm çalışmalarımızı vakıf, dernek ve STK'larla birlikte istişare edip ortak akılla hizmetleri gerçekleştireceğiz. Elazığ gelişecek, büyüyecek ve gecemizi gündüzümüze katarak çalışacağız. Belediye çalışanları şehir insanlarına hizmet etmenin mutluluğunu yaşayacak. Bu güzel şehre hizmet etmek mutluluktur, keyiftir. Uzun zaman geçmeden kısa zamanda Elazığ bölgesinin cazibe merkezi olacak."

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom