Yanılmaz'dan Tuhafiyeciler Odasına Ziyaret

Yanılmaz'dan Mithat Ulaş'a Hayırlı Olsun Ziyareti

Yanılmaz'dan Tuhafiyeciler Odasına Ziyaret Siyaset
AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, geçtiğimiz günlerde yapılan seçimle Tuhafiyeciler Oda Başkanlığı’na seçilen Mithat Ulaş'ı makamında ziyaret etti. Sivil Toplum Kuruluşları ve tüm esnaf odalarıyla ortak hareket edeceklerinin altını çizen Yanılmaz, hizmette sınır tanımayacaklarını söyledi.
 
Tuhafiyeciler Oda Başkanı Mithat Ulaş Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz'ın ziyaretinden dolayı mutlu olduğunu belirterek seçim çalışmalarında başarılar diledi.
 
AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz ise açıklamasında şunları ifade etti:
 
"Seçim çalışmalarımızı sürdürüyoruz, bugün sizlerle bir aradayız ve oda başkanlığına seçilmenizden dolayı sizi ve ekibinizi kutluyorum. Şehrimiz adına gerçekleştireceğimiz tüm projelerde ortak aklı esas alacak ve sizlerin bilgisine başvuracağız.
 
Şehrin ekonomisini canlandırmak için gecemizi gündüzümüze katacağız, bu kalkınmadan hepimiz faydalanacağız. İlimizin gelişip kalkınmaya, temiz bir kent olmaya ve ulaşımının rahatlamasına ihtiyacı var. Bu duygu ve düşüncelerle sizleri tebrik ediyor, görevlerinizde başarılar diliyorum."

YANILMAZ ABDULLAHPAŞA VE NAİLBEY SAKİNLERİYLE BULUŞTU
AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, yoğun bir şekilde sürdürdüğü seçim çalışmalarını akşam saatlerinde ev sohbetleriyle devam ettiriyor.
 
Yanılmaz, Abdullahpaşa ve Nailbey mahallelerinde düzenlenen ev sohbetlerinde ilimizin sorunlarının çözüm yollarının olduğunu belirterek, Belediye yönetiminde disiplinin olması gerektiğini vurguladı.
 
Yanılmaz, her yerde ortak sorunların olduğunu ve bunların da aşılamayacak problemler olmadığını ifade ederek açıklamasında şunları söyledi:
"Elazığ'a yapacağımız en büyük işlerden birisi yönetimde iradeyi, disiplini, ciddiyeti, prensipleri, sistemi ortaya koymaktır ve bunu da herkes için uygulamaktır. Mahallelerimize hizmet eşit ve adil gidecek, eğer mahallenin bir hizmete ihtiyacı varsa orada oturanların görüşüne, fikrine, diline, dinine, ırkına bakılmayacak. Bu sistemi oturttuğumuz anda göreceğiz ki bugün problem gibi gözüken birçok şey çözülmüş olacak."
 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom