Şahinkaya'dan Çoban'a Tam Destek!

Çoban; Yerinden Yönetim Modeli İle Mahallelere Hizmet Götüreceğiz

Şahinkaya'dan Çoban'a Tam Destek! Siyaset
30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlere yönelik olarak çalışmalarına yoğun bir tempoyla devam eden Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, 5 yeni projesini daha açıkladı. Çoban’ın bugün açıkladığı projeler arasında; Vitamin Büfeler, Fırat Üniversitesi Erkek Öğrenci Konuk Evi, Fırat Üniversitesi Kız Öğrenci Konuk Evi, İstasyon Meydanı ve Tren Garı’nın ışıklandırılması ve Kuzey Çevre Yolu gibi çalışmalar bulunuyor.

Her gün açıkladığı 5 projeyle kamuoyunu yapacağı çalışmalar hakkında bilgilendiren Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, bir yandan da seçim çalışmaları kapsamında temaslarına devam ediyor. 
 
Bu bağlamda, dün akşam Şahinkaya Köyü (Mahallesi)’nü ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, düzenlenen kahvehane toplantısında yaptığı değerlendirmede, hazırladıkları projeler ve göreve gelmeleri durumunda yapacakları çalışmalarla ilgili bilgiler verdi.
 
Mahalle Muhtarlarına 2000 TL maaş vereceklerini ve Mahalle Muhtarlarının Belediye Başkan Yardımcısı Statüsüne kavuşacağını kaydeden Bilal Çoban, “Yerinden Yönetim” modeliyle, mahallelere hizmet götüreceklerini ifade ederken, Şahinkaya Muhtarı Feyzi Güvenç ise, kendilerinin seçimlerde Belediye Başkanlığı için oy kullanamayacaklarını ancak merkezde yaşayan aile bireyleriyle Bilal Çoban’a tam destek vereceklerini söyledi.
 
Bugün ise Aktif Sağlık-Sen’i ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, Sendikaların, devletle millet arasındaki dengeler olduğunu kaydederken, bu bağlamda Aktif Sağlık-Sen’i önemsediklerini ifade etti.
 
Aktif Sağlık-Sen Elazığ Şube Başkanı Ümit Karataş ise yaptığı değerlendirmede, ziyareti nedeniyle Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban’a teşekkür etti. 
 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom