Yanılmaz Temposunu Artırıyor

Ak Parti Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz Çalışmalarını Sürdürüyor

Yanılmaz Temposunu Artırıyor Siyaset
Yerel seçimler öncesi çalışmalarını yoğun bir tempoyla sürdüren AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, Elazığ Belediyesi Kızılay şantiyesinde Fen İşleri personelleriyle bir araya geldi.
 
Elazığ’ı adım adım gezerek vatandaşların sesini dinleyeceklerini söyleyen Yanılmaz, "Vatandaşımızın yarasına merhem olmaya çalışıyoruz. Belediyeler önemlidir, Belediye Başkanlığı önemlidir. Belediyeler bir başka tanım olarak halka yakın yönetimler diye tanıtılır. O zaman biz halka yakın yüz olmak durumundayız" dedi.
 
Kızılay Fen işleri Şantiyesi’ndeki çalışanlarla bir araya gelen Yanılmaz, çalışan personelle tek tek sohbet etti. Şehir yönetiminde belediye personeline büyük iş düştüğünü ve kendileriyle bu aziz diyarı yeniden imar edeceklerini belirten AK Parti Adayı Yanılmaz, çalışanların alın teri kurumadan haklarının verileceğini de sözlerine ekledi.
 
YANILMAZ ATAŞEHİR SAKİNLERİYLE BULUŞTU
 AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, Ataşehir Mahallesi’nde ev sohbetine katıldı. Seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden Yanılmaz, Mahalle sakinlerine projelerini anlattı. 
 
30 Mart seçimlerinin önemini belirten Yanılmaz, bu seçimlerde kullanılan oyların mesuliyetinin her zamankinden daha fazla olduğunu ifade etti. Oy verirken herkesin bir kez düşünmesi gerektiğini ifade eden Yanılmaz, şunları kaydetti: 
 
"Engellilerin, kadınların, gençlerin, esnafın ve emeklilerin kısacası her kesimin kullanabileceği, faydalanabileceği projeler üretiyor, hayata geçirmeyi planlıyoruz. Bugüne kadar birçok projenin hem plan hem de uygulama aşamasında bizzat görev aldık. İnşallah bu birikim ve tecrübemizi Elazığ'a aktaracağız.
 
Elazığımıza ve Elazığ halkımıza yakışacak işler, icraatlar yapma arzusundayız. Birlikte çalışarak, katılımcı bir belediyecilik anlayışıyla Elazığ’ı daha ileriye götürmek için tüm ekibimizle birlikte seferber olacağız." 
 
Ziyaret sonrası Yanılmaz, Ataşehir Mahalle sakinlerinin sıkıntılarını dinledi ve bu sorunların tamamının çözümünün olduğunu belirtti. 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom