Çoban; Bakanlar Kebap Yemeye Geliyor

MHP Elazığ Belediye Başkanı Çoban Projelerini Açıklamaya Devam Ediyor

Çoban; Bakanlar Kebap Yemeye Geliyor Siyaset
Seçim çalışmalarına aralıksız devam eden Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, 5 yeni projesini daha kamuoyuyla paylaştı. Çoban’ın bugün açıkladığı projeler arasında; Dijital Arşiv Sistemi, Büyük Araçlar Galerisi, Trap Skeet Atış Poligonu, AREM 23 Aqua Rehabilitasyon Merkezi ve Belediye Aş Evi gibi çalışmalar bulunuyor.
 
Bir yandan da seçim ziyaretlerine son sürat devam eden Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, bu bağlamda dün akşam Cip Köyü’nde düzenlenen kahvehane toplantısına katıldı.
 
Elazığ’ın sorunlarının çok büyük olduğunu ve sadece Milliyetçi Hareket Partisi’nin değil hiçbir partinin bu sorunları tek başına çözemeyeceğini kaydeden Bilal Çoban, Elazığ’ın iktidar milletvekillerinin mecliste parmak kaldırıp, indirmekten başka bir şey yapmadıklarını söyledi. Elazığ’a 42 tane bakanın gelip gittiğini ancak Bakanların Elazığ’da kebap yemekten başka bir şey yapmadıklarını kaydeden Çoban, Elazığ için istenen tüm projelerin önünün kesildiğini söyledi. Özellikle Pertek Köprüsü, Yeni Stadyum ve Devlet Demir Yolları güzergâhı gibi sorunlarla boğuştuklarını ifade eden Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, “Tüm sorunlara hâkimiz, Biz Pertek’e köprü, Hicret Mahallesi’ne yol, Cip Barajı’na da göl olacağız, biz bunları yapacağız” şeklinde konuştu.
 
Daha sonra Milliyetçi Hareket Partisi il binasında, partililerle bir araya gelen Bilal Çoban, yapılan çalışmalarla ilgili partililerle istişare yaptı.

Temaslarının bugünkü durağında ise İzzetpaşa Vakfı’nı ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, burada yaptığı değerlendirmede, Vakıf ve Derneklerin kendileri için çok önemli olduğunu belirtti. Bu bağlamda İzzetpaşa Vakfı’nın çok önemli çalışmalar yaptığını ifade eden Çoban, dernek ve vakıfların politize olmalarını istemediklerini ve bu nedenle de herhangi bir siyasi beklentilerinin olmadığını söyledi.
 
İzzetpaşa Vakfı Başkanı Nihat Eriş ise yaptığı değerlendirmede, Bilal Çoban’ı yakından tanıdığını ve uzun yıllardan buyana bir arkadaşlıklarının bulunduğunu ifade ederek, Çoban’a başarılar diledi.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom