Yanılmaz; Yaşanabilir Bir Kent Oluşturacağız

Yanılmaz, Organize Sanayi Bölgesi esnafıyla bir araya geldi

Yanılmaz; Yaşanabilir Bir Kent Oluşturacağız Siyaset
AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, Organize Sanayi Bölgesi esnafıyla bir araya geldi. 
 
Belediye Başkanlığına seçilmesi halinde 30 Mart'tan sonra Elazığ'ın ekonomisinin canlanması adına çalışmalar yapacağını belirten Yanılmaz, işadamlarının sorunlarına çözüm bulacaklarını söyledi.
 
Elazığ'ın daha yaşanabilir ve modern bir kent olma noktasında yeni projelerle kamuoyunun karşısına çıkacaklarını belirten AK Parti Adayı Mücahit Yanılmaz, aziz diyar sakinlerine hizmet etmekten onur duyacaklarını vurguladı.
 
Seçim çalışmaları kapsamında Organize Sanayi Bölgesi esnaflarıyla bir araya gelen Yanılmaz, şunları ifade etti:
 
"Organize Sanayi Bölgemizde fabrikalarımızı ziyaret ediyoruz, bir ilin kalkınması için sanayisinin, ekonomisinin güçlenmesi gerekir. Gezmiş olduğumuz tesislerde son teknolojinin kullanılmasından dolayı da gurur duyduğumu belirtmek isterim. 30 Mart sonrasında göreve gelmemiz halinde bu tür girişimlerde bulunan işadamlarımıza bizler elimizden gelen katkıyı sunacağız. Üretim ve imalatları artırarak gençlerimize istihdam alanları oluşturacağız ve şehrin ekonomisini büyüteceğiz. Bu tür çalışmalarımızla Elazığ büyüyecek, gelişecek ve bölgesinde cazibe merkezi olan bir kent haline gelecek.
 
Organize Sanayi Bölgesi esnafı ise ziyaretten dolayı mutlu olduklarını ifade ederek, AK Parti Adayı Yanılmaz'ın şehrimiz için bir şans olduğunu ve 30 Mart'tan sonra Elazığ'ın daha çok kalkınacağını belirttiler.
 
AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, Organize Sanayi Bölgesi'ndeki ziyaretler sonrasında şehir merkezindeki esnafı ziyaret etti. Esnaflara hayırlı işler temennisinde bulunan Yanılmaz, "bu şehirde yaşayan herkese hizmet etmek bizler için şereftir" dedi.
 

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom