Çoban; Çimento Fabrikasını Kaldıracağız

Bilal Çoban; "Çimento Fabrikasını Kaldıracağız"

Çoban; Çimento Fabrikasını Kaldıracağız Siyaset
Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçim hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor.

“Yeniden Elazığ” parolasıyla her gün 5 proje açıklayan Bilal Çoban’ın bugün açıkladığı çalışmalar arasında; Yeni Sanayi Sitesi, Evde Bakım Merkezi, İnsan Kaynakları ve Kariyer Ofisi, Camilerin Led Işıklandırılması ve Elazığ Saat Kulesi gibi çalışmalar yer alıyor.
 
Açıkladığı projelerle birlikte ziyaretlerine de aralıksız devam eden Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, dün akşam Kızılay Mahallesi’nde düzenlenen kahvehane toplantısına katıldı.
 
Mahalle sakinlerinin yoğun ilgi gösterdikleri toplantıda değerlendirmelerde bulunan Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, Kızılay Mahallesi’nin yaşadığı sorunları çok iyi bildiğini kaydederek, göreve gelmeleri durumunda, hazırladıkları projelerle tüm sıkıntıları gidereceklerini söyledi.
 
Çoban, Devlet Demir Yolları’nın güzergâhının değiştirilmesi ve Çimento Fabrikası’nın bulunduğu yerden kaldırılmasının, Kızılay Mahallesi için olmazsa olmaz projeler olduğunu kaydederken, Kızılay Mahallesi için hazırlanan diğer projeleri de açıklayarak, mahalle sakinlerinden destek istedi.
 
Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdüren Bilal Çoban’ın bir diğer durağı ise Elazığ Sıhhi Tesisat ve Demir Doğramacılar Odası oldu. Başkan Mehmet Çete ve oda yönetim kurulu üyelerinin yakın ilgi gösterdikleri ziyarette değerlendirmelerde bulunan Çoban, Elazığ’da hiç kimsenin halinden memnun olmadığını ve esnafların da büyük sıkıntılar yaşadıklarını kaydederek, Belediye Başkanlığı görevine talip olduklarını ve göreve
gelmeleri durumunda, tüm sivil toplum kuruluşları ile paralel çalışarak, yaşanan sıkıntıları çözeceklerini ifade etti.
 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom