Yanılmaz; Adil Hizmet Sergileyeceğiz

Yanılmaz; Şehre Disiplin Getireceğiz, Adil Hizmet Sergileyeceğiz

Yanılmaz; Adil Hizmet Sergileyeceğiz Siyaset
AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, Beyyurdu sakinleriyle bir araya gelerek, Beyyurdu'nun gözden ırak bir yer olmayacağını ve şehre gelen hizmetten yararlanacağını ifade etti.
 
Seçim gezilerini Beyyurdu'nda sürdüren AK Parti Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, 30 Mart'ta göreve geldiği zaman ilk işinin Beyyurdu yolunu yapmak olacağını belirterek, burayı kendi evi gibi göreceğinin sözünü verdi.
 
Elazığ'ın en ücra köşesinde bir yer olan Beyyurdu'na 30 Mart'tan sonra hizmetin fazlasıyla geleceğini belirten Yanılmaz,  açıklamasında şunları söyledi:
"Bugün burada sizlerle bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Hizmetlerimizle Elazığ büyüyecek, gelişecek, kalkınacak ve bölgesinin cazibe merkezi bir kent konumuna gelecek. Yapılması gereken çalışmaların önce prensiplerinin belirlenmesi lazım. Milletten toplanan vergilerle gerçekleştireceğimiz hizmetin hesabını vereceğimize inandığımız için yanlış hiç bir şeye müsamaha göstermeyeceğiz, öyle bir adım atacağız ki herkesin gönlünün razı olacağı bir irade sergileyeceğiz.

ADİL HİZMET SERGİLEYECEĞİZ
Hizmette eşit bir anlayış sergileyeceklerinin altını çizen AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz sözlerini şu şekilde sürdürdü:
" Eğer Beyyurdu semtimizde hala kanalizasyon yoksa, adil bir hizmet buraya ulaşmamış demektir. Adil bir hizmetin buraya gelmesi için acilen Beyyurdu'nun eksikliklerinin giderilmesi gerekmekte. 30 Mart sonrasında acil bir şekilde bunu planlayarak buranın kanalizasyon problemini çözeceğiz. Elazığ'ın tüm mahallelerine adil bir hizmetin gitmesi gerekir. Belediyenin gelirlerini artıracağız, ama bunlar için suya zam yapmayacağız. Öyle bir çalışma gerçekleştireceğiz ki tekeden süt çıkaracak anlayış sergileyecek ve fakirin yetimin bir tek kuruşunu peşkeş çektirmeyeceğiz. Ben bunu istesem de istemesem de alırım diyenlere eyvallah etmeyeceğiz. 
 
Planlı, programlı bir şekilde çalışmalarımızı yürüterek bir tek kuruşumuzu israf etmeyeceğiz. Ve sizler 30 Mart'tan sonra “burada kanalizasyon ve yol problemi var” demeyeceksiniz.
 
Belediye acziyet içinde olamaz, yol kaldırım ve park gibi hizmetler belediyenin en tabii hizmetlerinin başında gelir. Yapacağımız her yatırımı şeffaf bir şekilde, gizlimiz saklımız olmadan yapacağız. Her yatırımı sizlere izah edecek ve sizlerin katkısını alacağız. Size buradan izah edemeyeceğimiz hiçbir icraat belediyede yapılmayacak. Yaptığımız her icraatın da gelip size hesabını vereceğiz, birlikte yönetim anlayışını hâkim kılarak şeffaf bir anlayış sergileyeceğiz.
 
Her yatırımın insan odaklı olacağını bilmenizi isterim. İnsanımız rahat edecek, yaşamından huzur alacak ve keyifli bir hayat sürecek. Ve biz bunların alt yapısını oluşturacağız. 
 
ELAZIĞ BEYYYURDU İLE BİR ELAZIĞ'DIR
"Elazığ'ın en merkezi yeri olan Gazi Caddesi'nde çöpler toplanıyorsa Beyyurdu'nun da çöpleri toplanacak. Bizler burayı şehrin mahalleleriyle eşit görüyoruz" diyen AK Parti Adayı Yanılmaz, sözlerine şu şekilde devam etti.
 
 "Elazığ Beyyyurdu ile bir Elazığ'dır. Şayet buranın atıkları alınmıyorsa biz sizlere zulmetmiş oluruz. Yol, kanalizasyon problemi olduğu müddetçe sizler misafirlerinizi burada ağırlayamıyorsunuz.
 
Yol medeniyettir ve Beyyurdu'nun yolu en kısa zamanda yapılacak. Oksijen deposunun bol olduğu bir yer olan Beyyurdu'na hizmet etmek bizler için onur olacak.
 
Hilalkent ile Doğukent arasında uygulanacak sistem sayesinde tek biletle hemşehrilerimiz ulaşımını sağlayacak ve ulaşım ağları büyüyecek. Vatandaşımız Çayda Çıra'dan Medical Park önüne ve daha sonra terminale ve oradan havalimanına gidecek. Şehrin bütününü ring sistemiyle bir birine bağlayacağız. 
 
Karşıyaka Mahallesi’nden Hilalkent'e bir kardeşimiz tek biletle ulaşımını sağlayacak. Bizim için zaman çok önemli, biz en uzak mesafeyi en kısa zamanda temin etmenin yolunu sağlayacağız. İşte o zaman Beyyurdu’da bu hizmetten nasibini alacak. Burada oturan kardeşlerimizin şanına uygun bir yol yapılacak, yolun etrafı da hafriyat alanı olmayacak.
 
ŞEHRE DİSİPLİN GELECEK
AK Parti Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz konuşmasını şu şekilde tamamladı: "Benim canım istiyor diye buraya hafriyat dökerim diyemeyecekler ve bu şehri sahipsiz zannedemeyecekler. Biz buna yönetimde irade diyoruz ve bu iradeyi sağlayacağız. Hiç bir kimsenin menfaatini değil, bu şehrin menfaatlerini, çıkarlarını ön planda tutacağımızın sözünü veriyorum."
 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom