Çoban: “Tam istediğiniz adayım”

30 Mart'ta kadar hazırlanan 400 projenin tamamı kamuoyuna tanıtılacak.

Çoban: “Tam istediğiniz adayım” Siyaset

Seçim çalışmalarına aralıksız devam eden Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, 5 projesini daha açıkladı. 30 Mart’ta kadar hazırlanan 400 projenin tamamı kamuoyuna tanıtılacak.
       Bu bağlamda 5 yeni proje daha açıklayan Bilal Çoban’ın bugün açıkladığı projeler arasında; Turizm Danışma Merkezleri, Köy Konakları, Açık Alanda Fitness Aletleri, Güneş Enerjili Aydınlatma ve Harput İnişi Seyir Terasları gibi çalışmalar bulunuyor.
       Yaklaşan seçimler öncesi temposunu arttıran Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, her gün birçok mahallede vatandaşlarla bir araya geliyor.
       Bu kapsamda da dün akşam Kültür Mahallesi’nde düzenlenen kahvehane toplantısına katılan, Bilal Çoban mahalle sakinlerinin yoğun ilgisiyle karşılaştı.
       Burada değerlendirmelerde bulunan Çoban, Elazığlıların şehirde dolaşacak yer, oturacak bir mekan bulamadıklarını, kaldırımların halinin içler acısı olduğunu, vatandaşların temiz bir su içemediklerini belirtti.
       Mahalle sakinlerine “Durumunuzdan memnun musunuz” şeklinde soran ve “Hayır” yanıtını alan Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, “O zaman 30 Mart’ta sandıkta da hayır denilmesi lazım” dedi.
Çok ciddi projelerle “Yeniden Elazığ” sloganıyla yola çıktıklarını kaydeden Çoban, “Ben tem da sizin istediğiniz adayım, bana destek verin sorunları hep beraber çözelim” dedi.

 

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom