Yanılmaz'dan Geçmiş Olsun Ziyareti

Yanılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesine Geçmiş Olsun Ziyaretinde Bulundu

Yanılmaz'dan Geçmiş Olsun Ziyareti Siyaset
AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde çıkan yangın nedeniyle hastaneye giderek geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.
 
Elazığ Eğitim ve Araştırma Hastanesi ameliyathanesinde henüz belirlenemeyen bir nedenle çıkan yangın sonucu hastane yetkililerine geçmiş olsun ziyaretinde bulunan Başkan Adayı Yanılmaz, hastane yöneticisi Levent Avcı, Başhekim Prof. Dr. Ahmet Kizirgil ve Sivil Savunma Uzmanı Muzaffer Yanılmaz'dan bilgi aldı.
 
Yangının kısa sürede kontrol altına alındığını belirten Hastane Yöneticisi Levent Avcı, can kaybının olmamasının sevindirici bir gelişme olduğunu ifade etti.
 
AK Parti Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz ise meydana gelen yangın sonucunda can kaybının olmamasının teselli edici olduğunu belirterek açıklamasında şunları söyledi:
 
"Öncelikle can kaybının olmamasından dolayı şükrediyorum. Bu tip afetler her zaman her yerde olabilecek durumlardır. Ancak bu tür durumlara karşı önlemlerin zamanında alınması gerekmektedir. Başta hastane yöneticilerimiz olmak üzere, canı pahasına mücadele eden İtfaiye personelimize fedakârca çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Dileğimiz odur ki bir daha bu tür afetlerle karşılaşmayalım."
 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom