Yanılmaz; Elazığ Bizim Sevdamız

Ak Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Yanılmaz Çalışmalarını Sürdürüyor

Yanılmaz; Elazığ Bizim Sevdamız Siyaset
Doğukent Mahallesi'nde binlerce kişiye hitap eden AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, şehrin gelişip kalkınmasını istemeyenler, bizden korksunlar, işte Elazığ'ın Birliği burada diyerek önemli açıklamalarda bulundu.
 
Her akşam bir mahallede geniş katılımlı toplantılarla hemşehrilerine hitap eden Yanılmaz, Doğukent Bölge Hastanesi'nin açılışının 29 Ekim 2015 tarihinde gerçekleşeceğini ve 5 bin kişiye istihdam sağlanacağını söyledi.
 
Geçtiğimiz günlerde Batıkent - Sincan Metro hattı inşaatını bir yıl önce tamamlayan Elazığlı firmaya teşekkür ediyorum diyen AK Parti Adayı Mücahit Yanılmaz, "İşte bu tür hizmetler AK Parti hükümetlerinin icraatlarıdır" dedi.
 
AK Parti Elazığ Belediye Başkan Aday Adayı Metin Bulut, birlik beraberlik vurgusu yaparak konuşmasında şunları söyledi:
 
" Bizler Elazığ'dan ülkemizin dik duruşlu Başbakanına selam gönderiyoruz. 30 Mart seçimlerinde Belediye Başkan Adayımız Mücahit Yanılmaz'ı Başkanlık makamına taşıyacağız. Aziz diyar Elazığ Ak Parti hizmetlerinden ziyadesiyle faydalandı ve inşallah bundan sonra da hükümetimiz Elazığımıza gerekli hizmeti sunmaya devam edecek."
 
Yerel seçimler öncesi geniş katılımlı toplantılarla hemşehrilerimizle buluşuyoruz diyen AK Parti İl Başkanı Ejder Açıkkapı ise açıklamasında şunlara değindi:
 
"Ülkemizde AK Parti hükümetleri öncesi ve sonrası diye iki dönem var, kıymetli Başbakanımızın gayretli çalışmaları sonucu ülkemiz her alanda gelişti ve kalkındı. Ama bu birilerinin zoruna gidiyor, kim ne yaparsa yapsın ama bu millet Başbakanını yedirmeyecektir. Ülkemizi bir baştan bir başa duble yollarla donatan hükümetimiz bundan sonra da aynı tempoda çalışmalarını sürdürecek. 30 Mart seçimlerinde Belediye Başkan Adayımız Mücahit Yanılmaz ile Elazığ Yanılmayacak."
 
Doğukent Hanedan Düğün Salonunu dolduran binlerce kişiye hitap eden Yanılmaz, 30 Mart sonrası projelerin bir bir hayata geçirileceğinin müjdesini verdi. Aziz diyar sakinlerine hizmet etmenin mutluluğunu yaşayacağız diyen Yanılmaz, açıklamasında şunları söyledi:
 
"Her akşam farklı bir mahallemizde hemşerilerimizle bir araya geliyor, sizlerle aynı coşkuyu ve heyecanı yaşamanın mutluluğunu yaşıyoruz, Allah hepinizden razı olsun rabbim yar ve yardımcımız olsun. Genç kardeşlerimiz "Dik Dur Eğilme Bu Millet Seninle" diyorsa bizde tüm mazlumlara, yetimlere, gariplere karşı onların hakkını yedirmemek adına dik duracağız ve eğilmeyeceğiz." 
 
HİZMET GETİRİRKEN HİZMETKÂRINIZ OLACAĞIZ
 
Yerel seçimler sonrasında şehre hizmet taşırken ellerinden gelenin fazlasını yapacaklarını ifade eden AK Parti Adayı Yanılmaz konuşmasına şu şekilde devam etti: 
 
" Sizlere hizmeti getirirken önünüzde hizmetkârınız olarak duracağız. Biz nerede dik duracağımızı, kimlerin karşısında dik duracağımızı, kimlerin elini öpmemiz gerektiğini çok iyi biliriz. Eli öpülmesi gerekenlerin elini öperiz.
 
Öyle bir yönetim tarzı benimseyeceğiz ki, 30 Mart sonrasında belediyeden haksız rant elde etmek isteyenlere asla geçit vermeyeceğiz. Bizler biriz, beraberiz hep birlikte bir bütünüz. 
 
ELAZIĞ BİZİM SEVDAMIZ

Sizler Elazığ bizim sevdamız diyorsunuz, ben bu sevgiyi alıyor ve Elazığ'a hizmet etmek üzere bilgimi, birikimimi, tecrübemi gecemi gündüzüme katarak bu şehre adayacağımın sözünü veriyorum.
 
Doğukent Mahallesi'nin eksikliklerini gidereceğimizi bilmenizi isterim, öyle bir ekip kuracağız ki yönetimimizde bulunan tüm arkadaşlarımla buraya gelip sizlerle ortak aklı esas alarak hareket edeceğiz.
 
GADAN ALAM RAHAT OL ELAZIĞ YANILMAZ
 
Doğukent Hanedan Düğün Salonunu dolduran kalabalığa hitap eden ve konuşması sık sık sloganlarla kesilen AK Parti Adayı Yanılmaz yazılan bir pankarta da vurgu yaparak konuşmasına şu şekilde devam etti:
 
"Genç kardeşlerim Gadan Alam Rahat Ol Elazığ Yanılmaz" diyorlar, sizlerin bu ilgisi karşısında bizde sizi mahcup etmeyeceğiz, elimizden gelenin fazlasını yaparak bu güzel diyarı kalkındıracağız.
 
BÖLGE HASTANESİ 29 EKİM 2015'TE AÇILACAK
 
AK Parti Adayı Yanılmaz, geçtiğimiz Aralık ayı içerisinde Sağlık Bakanı Dr Mehmet Müezzinoğlu'nun katılımıyla temeli atılan Doğukent Bölge Hastanesi açılışının 29 Ekim 2015 tarihinde yapılacağını ve 5 bin kişiye istihdam sağlanacağını vurguladı.
 
 Yanılmaz, Elazığ'ı kürdüyle, türküyle, zazasıyla, çerkeziyle, alevisi ve sünnisiyle bir bütün olarak ele aldıklarını ve hizmet götürürken hiçbir kimsenin inancına bakmaksızın eşit ve adil bir hizmet yapacaklarını söyledi.
 
AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, "Harput'a öyle bir ulaşım sistemi getireceğiz ki Türkiye'de ilk defa uygulanacak bir sistem olacak ve Türkiye'de adından söz ettirecek. İşte AK Parti farkını ortaya koyacağız ve hemşehrilerimize farklı projeler sunmanın mutluluğunu yaşayacağız" dedi.
 
EBEGEM ile ilgili de açıklamalarda bulunan Yanılmaz, "EBEGEM'le iş alanlarının artacağını ve istihdama yönelik çalışmaların hız kazanacağını ve şehrin tüm mahallelerinin belediye hizmetlerinden ziyadesiyle yararlanacağının altını çizdi.
 
AK Parti Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz sözlerini şu şekilde tamamladı. "Biz inancımız gereği bir tane helal lokma, bin tane haram lokmadan iyidir, bir helal para bin haram paradan daha evladır mantığını kendimize hâkim kıldık. Elazığ Belediyesini idare ederken güçlünün yanında değil haklının yanında yer alacağız."
 

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom