DP Genel Merkezinden Elazığ'a Tam Destek !

Demokrat Parti Genel Merkezinden Elazığ'a tam destek sözü !

DP Genel Merkezinden Elazığ'a Tam Destek ! Siyaset
Demokrat Parti  Genel merkezinden 30 Mart Yerel Seçimlerinde  Elazığ ve Elazığ  Belediye Başkan Adayı Abdullah ŞEKEROĞLU’na tam destek verdi.
 
Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal yaptığı açıklamada Kültür şehri olan Elazığ’a yakışır bir aday seçtiklerini Yerel seçimlerde de Elazığ'ı yine DP'nin kazanacağı konusunda hiç şüphem yok’’ dedi.
 
Elazığ  Belediyesinin yaptığı hizmetlerle DP'li belediyelerin farklılığını ortaya çıkaracağı ve yıllardır ihmal edilmiş alanlarda çok ciddi ve büyük projelerle herkese belediyecilik dersi vereceklerini  ileri süren Genel Başkan Uysal, Elazığ’da önümüzdeki seçimlerde de DP'nin büyük fark atarak sandıktan zaferle çıkacağını ifade etti.
 
Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Elazığ Belediyesinin her alanda başarılı olacağını  özellikle de bütçe yönetimiyle örnek bir belediyecilik sergileyeceğini dile getirdi.
 
Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, ŞEKEROĞLU’nun Elazığ  için bir şans olduğunu söyledi.
 
Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal Elazığ’ın  DP için çok önemli bir şehir olduğunu vurgularken ,Belediye Başkan Adayı  Abdullah Şekeroğlu ise  Elazığ’a partisinden verilen tam desteği Elazığ halkının da verip vermeyeceğini 2014 yılı Mart ayında yapılacak yerel seçimlerin ardından Elazığ ve Elazığ’lı  kazanmış olacak’’dedi.
 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom