Yanılmaz'dan Tümsiad'a Ziyaret

Yanılmaz Tümsiad Yönetim Kurulu Üyeleriyle bir araya geldi

Yanılmaz'dan Tümsiad'a Ziyaret Siyaset
AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, TÜMSİAD Elazığ şubesini ziyaret ederek Başkan Süleyman Şeker ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle bir araya geldi.
 
Yerel seçimler öncesi Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaretlerini sürdüren AK Parti Adayı Yanılmaz, TÜMSİAD ile 30 Mart sonrası yoğun bir şekilde çalışacaklarının altını çizdi.
 
TÜMSİAD Şube Başkanı Mimar Süleyman Şeker, Yerel Seçimlerin demokratik bir ortamda geçmesini arzuladıklarını ifade ederek, Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz'a başarılar diledi. Şeker, Doğuda ve batıda bir istikrar ortamının olduğunu ve 12 yıllık başarılı bir hükümetin görevde bulunduğunu sözlerine ekledi.
 
Şehrin ekonomisinin canlanması adına çalışmalar yapacaklarını belirten AK Parti Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, açıklamasında şunları ifade etti:
 
"Yerel seçimlerin oldukça ehemmiyetli olduğunu belirtmek istiyorum. Sadece yol, park ve kaldırım yapan bir başkan seçmemeliyiz. Elazığ'ın sanayisini kalkındıracak bir başkan seçmeliyiz bu açıdan baktığımızda şehrin ekonomisi çok önemlidir. Elazığ'daki değerlerimizi, kıymetlerimizi dünyaya tanıtmamız lazım. Elazığ'daki sanayici, üretici ve ticaret erbabıyla ilgili belediyenin çok ciddi çalışmalarının olması lazım, birlikte yol yürümeliyiz problemleri konuşup çözümlerini ortak akılla çözmemiz gerekiyor. 
 
EBEGEM'i kurduk ve fiilen çalışmaya başladı, şehrin ekonomisini yer altı ve yer üstü zenginliklerini bilen bir Profesör arkadaşımız var, şimdiden başladılar ki 31 Mart'ta bunun icrası başlayacak. Bununla özellikle genç girişimci arkadaşlarımıza fizibilite etütlerinden tutun her türlü çalışmalarına alt yapı hazırlayacağız. 
 
Buranın bir danışma kurulu olacak ETSO'dan, Üniversiteden ve STK'lardan üyeler alacağız. Bu çerçevede şehrin ekonomisini geliştirecek adımları daha sağlam ve profesyonel bir yapı içinde götüreceğiz. Yatırımı ve sanayi tesislerini artırarak aziz diyarın daha çok kalkınması için mücadele edeceğiz."
 
HÜRRİYET CADDESİ ESNAFLARINDAN YANILMAZ'A YOĞUN İLGİ
 
AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, seçim çalışmaları kapsamında esnaf gezilerini de sürdürüyor. Bu kapsamda Hürriyet Caddesi esnafını ziyaret eden Başkan adayı Yanılmaz'a esnaflar yoğun ilgi gösterdi.
 
Şehirde yaşayan herkesin mutlu bir yaşam sürmesi adına çalışacaklarını kaydeden Yanılmaz, esnafa hayırlı işler temennisinde bulunarak kendileriyle sohbet etti. Esnafın sorunlarına çözüm üreteceğini ve her zaman yanlarında olacağının sözünü veren AK Parti Adayı Mücahit Yanılmaz, açıklamasında şunları ifade etti:
 
"Hürriyet Caddesi esnafımızı ziyaret ederek kendileriyle bir araya geldik, göstermiş oldukları ilgi ve destekten dolayı kendilerine şükranlarımı sunuyorum. Hangi esnaf kardeşimizin yanına gittiysek olağanüstü bir yaklaşım gördük. Bu şunu gösteriyor ki Elazığ esnafıyla, çalışanlarıyla AK Parti yanında yer almıştır. Amacımız şehrimizi güzelleştirmek ve daha çok kalkındırmak,  bu duygu ve düşüncelerle tüm esnafımıza işlerinde kolaylık diliyorum."
 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom