Yanılmaz İş Adamları ile Buluştu

Ak Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Yanılmaz Çalışmalarını Sürdürüyor

Yanılmaz İş Adamları ile Buluştu Siyaset
Seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, Organize Sanayi Bölgesi'nde işadamlarıyla buluştu.
 
Elazığ'a yatırım yaparak canını dişine takan işadamlarının her zaman yanında olacaklarını ifade eden Yanılmaz, "bu şehre istihdam sağlayanlara kapımız sürekli açık olacak" dedi.
 
Yoğun geçen seçim gezileri kapsamında şehrin genelinde programlarını sürdüren AK Parti adayı Yanılmaz, Organize Sanayi Bölgesi'nde iki yüze yakın işadamıyla kahvaltıda bir araya geldi ve görüş alışverişinde bulundu.
 
Yerel seçimlerin önemini vurgulayan ve seçimlerin hayırlı olmasını dileyen Yanılmaz, açıklamasında şunları söyledi.
 
 "Şehirde yaşayan herkese eşit hizmet götürecek anlayışla bu göreve talip oldum. İlimizin hiçbir ilçesini birbirinden ayırmadan, bir bütün olarak bu kenti görüp bu aziz diyarı bir adım daha ileri götürmenin gayretinde olacağım. 
 
Şehir yönetiminde belirli prensiplerin ve kıstasların olmasına inanıyorum. Prensip ve ölçüler olmayınca şehrin yönetilmesinin mümkün olmadığı inancını taşıyorum. Ankara'da EGO Genel Müdürlüğü yaptığım dönemde 7 bin personel ve yıllık 2 milyar dolarlık bir bütçesi olan kurumda çalıştım. Yetimin, mazlumun, garibin hakkı var deyip adil bir yönetim tarzını benimsedik." 

SİYASİ RANT SAĞLAMAYA GELMİYORUZ
İster yakınımız, ister akrabamız olsun hiç kimseye rant sağlamaya gelmiyoruz diyen Yanılmaz konuşmasını şu şekilde sürdürdü:
 
"Bir kimse Mücahit Yanılmaz'ın yönetiminden rant elde etmek istiyorsa, yol yakınken bizim yanımızdan ayrılsın. Böyle bir emele ulaşma ihtimali dahi asla söz konusu değildir. Her zaman ifade ettiğim gibi biz inanan insanlarız, attığımız her adımın ahirette hesabını vereceğiz mantığı var bizde. Doğru dürüst ve samimi olmamız gerektiğine inanıyorum. EGO Bütçesini idare ederken helal ve haramı gözettiysek 30 Mart sonrası nasip olur belediye bütçesini idare ederken de helal ve haramı gözeteceğimi ifade etmek istiyorum.
 
Şehrin tüm mahallelerine aynı gözle bakarak, hizmetin ihtiyaca göre gitmesini sağlamak adına çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Nasıl ki gecikmiş adalet adalet değilse, gecikmiş hizmet de hizmet değildir. Bu mantıktan hareketle tüm mahallelerimize hizmeti adil bir şekilde götüreceğiz.
 
Şehirde yaşayan her bir kardeşim bu şehrin sıkıntılarını dert edecek ve belediye başkanına bu konuda katkı sağlayacak. Biz hizmeti gerçekleştirmeden önce sizlerin bilgisine başvuracağız. OSB ile ilgili bir karar almadan önce ortak aklı harekete geçirip öyle uygulamaya geçireceğiz. 

YANILMAZ CEM EVİ'NDE
AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, Cem Evi'ni ziyaret ederek Polat Şaroğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle bir araya geldi.
 
Cem Evi Kültür Derneği Başkanı Polat Şaroğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti şöyle dile getirdi: "Bugün Cem Evimizi ziyaret ettiğiniz için size teşekkür ediyoruz. Seçimlerin ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Elazığ için en hayırlısı en güzeli kime nasip olursa Allah nasip etsin diyelim.

Seçilecek Belediye Başkanı’ndan toplumumuzun hizmetleri ve beklentileri var. Gelen tüm adaylarımıza da isteklerimizi bildiriyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle çalışmalarınızda başarılar diliyorum."
 
Şehrin kültürel zenginliklerle yoğrulmuş bir kent olduğunu ifade eden AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz ise şunları ifade etti: 
'' Cem Evi'ne yaptığım ziyaretten mutluluk duyuyorum. Elazığ kültürel zenginliklerle dolu, değişik mezheplerde değişik ırklarda, değişik dinlerde birçok hemşehrimizin olduğu bir ilimiz. Bu açıdan çok zengin bir kültüre sahibiz. Biz Elazığ'a hizmet ederken insanların dinine, mezhebine, görüşüne ve siyasi yapısına göre değil, ihtiyacına bakacağız. Bir yerde hizmete ihtiyaç varsa oraya hizmet en hızlı bir şekilde gidecek ve orada ki insanın mutlu olması için ne yapılması gerekiyorsa onu yapacağız. 
 
Elazığ'da yaşayan herkes bizim kardeşimizdir, herkese bakış açımız aynı ve adildir. İnşallah buranında her türlü ihtiyacını belediye olarak gidereceğiz. Buralar bizim aynamız, buralar şehrin kimliğini yansıtan yerlerdir. Bu açıdan da Cem Evi'ne belediye olarak her türlü hizmetin verileceğinin teminatını veriyorum." 
 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom