Çoban Yeni Mahalle'de

Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, 5 proje daha açıkladı.

Çoban Yeni Mahalle'de Siyaset
“Yeniden Elazığ” sloganıyla Elazığ’ı adeta karış karış gezenMilliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, 5 proje daha açıkladı.
         
Çoban’ın bugün açıkladığı projeler arasında; Elazığ Kültür ve Sanat Festivali, SUKAP, GSM ve TV Vericileri, Eğlence Merkezleri’nin Şehir Dışına Taşınması ile Yatırımcıyı Teşvik Ofisi ve Mobil Hizmetler gibi çalışmalar yer alıyor.
         
Her güne 5 proje sığdıran MHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Bilal Çoban, seçim çalışmaları kapsamında da temaslarına son sürat devam ediyor.
         
Bu kapsamda Yeni Mahalle’de adeta gövde gösterisi yapan Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan miting havasında vatandaşlara seslendi.
         
Yeni Mahallelilerin heyecanlarının 30 Mart’ta sandığa yansıyacağını belirten Çoban, iktidara yüklendi.

Elazığ halkının, sürekli iktidarın gücü dayatmasıyla kandırıldığını kaydeden Bilal Çoban, “Biz iktidarın gücü iyi biliyoruz, biz iktidarın gücü Ağın Köprüsü’nde,

Bölge Hastanesi’nde, Yeni Stadyum projesinde, Havaalanı’nda çok iyi gördük” dedi.
         
Yeni Mahallelilerden oy değil destek istediğini ifade eden Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, halkın şehrin yönetiminden memnunuz dedikçe, hizmet gelmediğini söyledi.  Yıldız Bağları Mahallesi’nde yürüyecek kaldırımın olmadığını, Elazığ genelinde yürüyecek alan kalmadığını, sokak ve caddelerin çukurlarla dolu olduğunu kaydeden Çoban, “Siz memnunuz dedikçe bunlar düzelmeyecek” dedi.
         
Şehrin kaderinin vatandaşların iki dudağının arasında olduğunu sözlerine ekleyen Bilal Çoban, Elazığ halkının bu kez aynı yanlışa düşmeyeceğini belirtti.
 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom