Yanılmaz; Elazığ Bir Sağlık Merkezidir

Ak Parti Belediye Başkan Adayı Yanılmaz Çalışmalarını Sürdürüyor

Yanılmaz; Elazığ Bir Sağlık Merkezidir Siyaset
Seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaretini sürdürüyor. Bu kapsamda Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği, İl Sağlık ve Halk Sağlığı Müdürlükleri ile 112 Komuta Kontrol Merkezi’ni ziyaret eden Yanılmaz, çalışanlarla bir araya geldi.
 
Modern ve çağdaş bir şehri inşa etmek üzere bu yola çıktığını ifade eden Yanılmaz, Elazığ'ı bir bütün olarak ele aldıklarını ve hizmette adil bir yönetim tarzını benimseyeceklerini belirtti.
 
Yerel seçimler öncesi sabahın erken saatlerinden gecenin ilerleyen zamanlarına kadar programlarını sürdüren AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, ilk olarak Sağlık İl Müdürlüğüne giderek İl Müdürü Uzm. Dr. Selahattin Karakoç'u makamında ziyaret etti.
 
Karakoç’la bir süre sohbet eden ve daha sonra kurum personelini ziyaret eden Yanılmaz, personele çalışmalarında başarılar diledi. Elazığ'ın bir sağlık merkezi olduğunu ve Bölge Hastanesi’nin de açılmasıyla doğunun en büyük kampusunun şehrimizde olacağını belirten Yanılmaz, bu hastanemizde 5 bin kişiye istihdam sağlanacağını söyledi.
 
112 Komuta Kontrol Mekezi’ni de ziyaret eden Yanılmaz, Başhekim Dr. Halit Alper Taşdemir ile birlikte merkezi gezdi ve çalışanlarla sohbet etti.
AK Parti Adayı Mücahit Yanılmaz'ın bir sonraki durağı ise Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği oldu. Genel Sekreter Tarkan Özdemir'le makamında bir araya gelen Yanılmaz, burada da çalışanlarla sohbet etti.
 
Seçim gezileri kapsamında hemşehrilerinin heyecanını gözlerinde gördüğünü belirten Yanılmaz'ın kurum ziyaretleri Halk Sağlığı İl Müdürlüğü ile devam etti. Burada da çalışan personeli ziyaret eden Yanılmaz Halk Sağlığı Müdür Vekili İbrahim Halil Akkuş'u makamında ziyaret ederek açıklamasında şunları söyledi:
 
" Seçim çalışmaları kapsamında sağlık sektöründeki çalışanlarımızı ziyaret ederek, kurum müdürlerimiz ve çalışanlarımızla bir araya geldik. İl Sağlık Müdürlüğümüz, Halk Sağlığı Müdürlüğümüz ve Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliğimiz oldukça güzel bir şekilde organize olarak hizmet sunmakta. Elazığ gelecekte sağlığın merkezi olma yolunda ilerliyor. 29 Ekim 2015 tarihinde açılacak Bölge Hastanesi’yle birlikte şehrimiz sağlık sektöründe marka bir il olacak. İlimizin bir cazibe merkezi haline geleceğini buradan ifade etmek istiyorum. Kurum ziyaretlerimiz bundan sonra da devam edecek. Bu duygu ve düşüncelerle sağlık personelimize çalışmalarında kolaylıklar diliyorum."
 
YANILMAZ KOLLARI SIVADI ÇİÇEK PARTNERLERİ İÇİN ÇAPA YAPTI
AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, yoğun geçen seçim maratonunda dur durak bilmiyor.
 
Seçim gezilerini tempolu bir şekilde sürdüren Yanılmaz, Çayda Çıra Kavşağı’nda Elazığ Belediyesi çalışanları ile birlikte çapa yaptı. Çapa küreğini eline alan Yanılmaz, "sizler bizim kardeşlerimizsiniz 30 Mart'tan sonra hep birlikte bu aziz diyarı güzelleştirmek için çalışacağız" dedi.
 
Belediye personelinin çalışmalarına katılan ve kendileriyle birlikte çiçek partnerleri için hazırlanan alanda çapa yapan Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, onların yapıkları işi önemsediklerini, insanların huzur içinde, temiz, ferah ve renkli bir mekânda yaşamalarında büyük emekleri olduğunu ifade etti. 
Şehri yönetirken belediye çalışanlarına büyük bir yük düştüğünü ifade eden Yanılmaz açıklamasında şunları söyledi:
 
"Biz tüm çalışanlarımızla bir ekip olacağız ve kardeşler topluluğu olarak kentimizi yeniden imar etmek adına gecemizi gündüzümüze katarak durmadan çalışacağız. Hiçbir zaman mesai mefhumunu gözetmeksizin, ekibimizle hemşerilerimize hizmet etmenin mutluluğunu yaşayacağız. Siz bu şehrin gelişip güzelleşmesi adına çalışmaktasınız, işlerinizde kolaylıklar diliyorum."
 

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom