Yanılmaz; Yeni Terminal Binası Yapılacak

Ak Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Yanılmaz Terminal Esnafını Ziyaret Etti

Yanılmaz; Yeni Terminal Binası Yapılacak Siyaset
AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, şehirler arası otobüs terminaline giderek buradaki esnafla bir araya geldi.
 
Yerel seçimler sonrası belediye başkanı seçilmesi halinde yeni terminalin yapılacağını belirten Yanılmaz, Elazığ'a farklı ve kalıcı projeler kazandıracağını ifade etti.
 
Terminal esnafını tek tek gezen ve kendileriyle sohbet eden AK Parti Adayı Yanılmaz, esnafın derdi bizim derdimizdir dedi.
 
Terminallerin şehrin aynası konumunda olduğunu ifade eden ve il dışından gelen herkesin uğrak yeri olduğunu belirten Yanılmaz, açıklamasında şunları söyledi:
 
"Şehrimize yakışır modern bir terminal binası için 30 Mart'tan sonra çalışmalara başlayacağız. Terminal esnafımızın sıkıntılarını dinledik ve kendileriyle görüş alışverişinde bulunduk. Hemşehrilerimize ve il dışından gelen misafirlerimize daha güzel bir terminal binasını kazandırmak için buradaki esnafımızla bir araya gelerek projeyi kendileriyle istişare edeceğiz. Yeni terminal binasının yeri ve projesini 30 Mart sonrası hayata geçireceğiz. Şehrin yeni terminal binasında bir araya gelmeyi arzu ediyor, tüm esnafımıza hayırlı işler diliyorum."

YANILMAZ'DAN EL CEZİRE TV'YE DEMEÇ
El Cezire Türk TV muhabirleri AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz'la görüşerek projeleri hakkında bilgi aldı.
 
Elazığ'a hizmet ederken şehrin tüm dinamikleriyle ortak hareket edeceklerinin altını çizen Yanılmaz, röportajında şunları söyledi:
 
"Yerel seçimler öncesi şehrin tüm mahallerinde hemşehrilerimizle buluşuyoruz. Aziz diyar sakinlerine kaliteli bir hizmet sunacağımızın sözünü veriyor, herkesin derdiyle dertleneceğimizi belirtiyoruz.
 
Elazığ'a hizmet etmekten onur duyacağız. Kıymetli hemşehrilerimizin teveccühünü görüyoruz. AK Parti'ye ve Sayın Başbakanımıza olan bu sevgileri karşısında bizler de kendilerini mahcup etmeyeceğiz. Elazığ'ı daha çok geliştirip kalkındırmak adına gecemizi gündüzümüze katacağız, belediyeyi rant kapısı olarak görenlere asla müsamaha göstermeyecek, güçlünün safında değil haklının yanında yer alacağız.
 
Yakın bir zaman sonra projelerimizi kamuoyu ile paylaşarak, her bir projemizin hayalde değil hayata geçirileceğinin sözünü veriyoruz. Amacımız gök kubbede hoş bir sada bırakmak."
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom