Yanılmaz; Şehri Asli Kimliğine Döndüreceğiz

Ak Parti Belediye Başkan Adayı Yanılmaz Seçim Gezilerini Sürdürüyor

Yanılmaz; Şehri Asli Kimliğine Döndüreceğiz Siyaset
AK Parti Elazığ Gençlik Kolları İl Başkanlığı tarafından düzenlenen toplantıda bir konuşma yapan AK Parti Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, Gençlik Merkezlerinin adından söz ettireceğini ve gençler için istihdam alanlarının oluşturulacağını söyledi.
 
AK Parti Gençlik Kolları MKYK Üyesi ve Halkla İlişkiler Başkanı Ali Osman Özdemir ile Mustafa Güneş'in katıldığı programda Özdemir şunları kaydetti:
"Yerel seçimlerde Elazığ ve tüm Türkiye'de AK Partimiz sandıklardan galip çıkacak. Bu seçim bizim zaferimiz olacak. Bizler İstanbul'u 1453'te aldık ve kıyamete dek buradan çıkmaya niyetimiz yok."
 
Gençlik söz konusu olunca geleceğimiz söz konusudur diyen AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz ise, açıklamasında şunları söyledi:
 
"Sevgili gençler Elazığ'da ve Türkiye'de bir süreç yaşıyoruz. 30 Mart 2014 Türkiye'de, ilimizde büyük değişim ve dönüşüm startının verildiği bir tarih olacak. Türkiye'yi bulunduğu ortamdan geriye götürmek isteyen etkin güçler var, bunlar haksız menfaat elde edemeyenlerdir. Türkiye'de AK Parti döneminde umduklarını bulamayanlar, haksız rant elde etmek istiyorlardı. Batıya ve İsrail'e kul köle olmayı umuyorlardı. Ama bunların hiçbirini bulamayanlar bütün güçlerini 30 Mart'ta yapılacak olan seçimlere ayırdılar. 
 
Allahın izniyle AK Parti duruşuyla, hareketiyle, söylemleriyle ve geleceğe yönelik projeleriyle bütün dünyada karşısında duranları yerle bir etmeye yeter. Bunun büyük adımını bu süreçte hep birlikte atacağız. 
 
İlçelerimizde sizler, ilimizde arkadaşlarımız ve bizler çalışıyoruz. Elazığ'da hedefimiz yirmide yirmi yapmanın keyfini, zevkini, muhabbetini yaşamak olacak ve başbakanımıza Elazığ'dan güçlü bir ses göndereceğiz. Allah sesimizi, gücümüzü, azmimizi ve gayretimizi artırsın. 
 
Elazığ'da yirmide yirmi yapmamız yetmez, aynı zamanda en yüksek oy oranıyla mazbatayı almış bir il olarak başbakanımızın yanına gideceğiz. Elazığ’ın bölgenin gelişen, büyüyen ve cazibe merkezi olan bir il haline gelmesi için 30 Mart'tan sonra bizler durmadan, yılmadan, usanmadan çalışacağız. 
Biz 30 Mart sonrasında bütün adımları sizlerle birlikte atacağız. Eğer bir çalışmada gençliğin dinamizmi, heyecanı, gayreti ve azmi yoksa o çalışmanın eksik kalacağına inananlardanım. Aynen sizler gibi 13 yaşından itibaren bu teşkilatların her kademesinde görev almış olan bir ağabeyiniz olarak söylüyorum ki, bu tür toplantılara çok katıldık, büyüklerimizi çok dinledik, onlarla birlikte çok mücadele verdik. Bazen üzüldük, bazen güldük, bazen heyecanlandık, bazen yorulduk ama hiçbir zaman ideallerimizden taviz vermedik. En zor anlarımızda dahi sabrımızı ölçtük, kendi kendimize en zirve de olduğumuz anlarda da rabbimize şükrümüzü yaptık. 
 
GENÇLİK MERKEZLERİ ADINDAN SÖZ ETTİRECEK
 
AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, geleceğin teminatı gençler için istihdam alanlarının açılacağını belirterek konuşmasını şu şekilde sürdürdü:
 
"Seçim sonrası Gençlik Merkezlerini açarak genç kardeşlerimize burada farklı alanlarda eğitim imkânı sağlayacağız. Öyle bir anlayış getireceğiz ki genç kardeşlerim ekonomiye katkı sağlayan, vatanını, milletini ve Elazığ'a gelecekte ben nasıl hizmet edebilirimin inancı içinde olacak. Elazığımızın sizler gibi inançlı ve imanlı gençlere ihtiyacı var.
 
 Sizler hepimizin geleceği, hepimizin öz varlığısınız. Belki Elazığ'ı gelecekte idare edecek olan belediye başkanı ve Ankara da temsil edecek Milletvekilleri buradan çıkacak buna inanıyorum. Siz doğru yerdesiniz, doğru yoldasınız ve doğru idealler üzerinde yolunuza devam ediyorsunuz. 
Bıkmadan, usanmadan yolumuza devam etmemiz lazım. Bir mahalli seçim arifesindeyiz ancak bilelim ki Türkiye'de kullanılan bir tek oy dahi Türkiye'nin geleceğini etkileyecek bir oydur. Elazığ'ı güzelleştireceğiz ve şehri asli kimliğine, hüviyetine tekrar döndüreceğiz.
 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom