Çoban: Elazığ çocuğunu çaresiz bıraktılar

Dr. Bilal Çoban, seçim çalışmaları kapsamında temaslarını sürdürüyor

Çoban: Elazığ çocuğunu çaresiz bıraktılar Siyaset

        İl dışı ziyaretleri nedeniyle projelerine kısa bir süreliğine ara veren Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban,  seçim çalışmaları kapsamında temaslarını sürdürüyor.
        Çoban, bu bağlamda Doğukent Mahallesi’nde Din Görevlileri ile tertiplenen kahvaltıda bir araya geldi.
        Toplantıda din görevlileri adına konuşan Tayfur Saylan,  Bilal Çoban’ın arkasında olduklarını kaydederek, “Çok fazla bir şey söylemeye gerek yok, Bilal Hocam zaten bu işi başarmış” dedi.
        Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban ise yaptığı konuşmada, Elazığ’da, çalışan-çalışmayan, üreten-üretmeyen herkesin bulunduğu durumdan rahatsız olduğunu kaydetti. Şehrin 5 yıllık kaderinin sandıkta 5 saniyede belirlendiğini ifade eden Çoban, “Eğer siz mevcut duruma evet derseniz, yaşanan sıkıntılar devam edecek, Salıbaba Mahallesi’nde vatandaş yürüyecek kaldırım bulamayacak, Sanayi Mahallesi’nde çocukların oyun oynayacağı yer kalmayacak” dedi.
        Daha sonra akşam saatlerinde Gazi Caddesi Zırhlıoğlu Pasajı’nda düzenlenen kahvehane toplantısına katılan Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, “Elazığ çocuğunun karnı açtır ama ağzında kürdanı da vardır, aç olduğunu çaktırmaz, Elazığ çocuğu babasından harçlık istemez” dedi. Ancak Elazığ çocuğunun çaresiz bırakıldığını kaydeden Çoban, “Elazığ çocuğu temizlikçilik, güvenlikçilik hayalleri kuruyor buna kimin hakkı var” dedi.
        Mevcut sistemin yalakalarına 30 Mart’ta dur diyeceklerini ifade eden Bilal Çoban, bu şehirde bu oyunu kuranların, Gazi Caddesi’nde kafalarının eğik gezdiklerini, herhangi bir mahallede oturup çay dahi içemediklerini kaydetti.
Çoban, “Bunlar Elazığ’ın değerlerini bitirdiler, bu şehir ne hale geldi, bu şehrin her köşesine çöktüler” dedi.
Tüm bunların hesabını yine Elazığ çocuğunun vereceğini sözlerine ekleyen Çoban, “Elazığ çocuğu bu kez doğruyu görecek” dedi.

 

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom