Yanılmaz; 'Biz Elazığ'a Sevdalıyız'

Mücahit Yanılmaz Palu'da Seçim Kordinasyon Merkezi Açılışına Katıldı

Yanılmaz; 'Biz Elazığ'a Sevdalıyız' Siyaset

AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz'a Kovancılar ve Palu İlçe Seçim Koordinasyon Merkezleri açılış programı öncesinde muhteşem bir karşılama yapıldı. Başkan adayı Yanılmaz burada yaptığı konuşmada, biz Elazığ’a sevdalıyız, şehrin tüm bölgelerine eşit hizmet götüreceğiz”dedi.
AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz’ı Palu girişinde konvoy eşliğinde karşılayan vatandaşlar sevgi gösterisinde bulundu. İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi açılışına katılan Mücahit Yanılmaz, Palu Belediye Başkan Adayı Mehmet Sait Dağoğlu'nun hayırlı hizmetlere imza atacağını kaydetti.

Adeta miting havasında geçen SKM açılışında bir konuşma yapan Ak Parti Palu İlçe Başkanı Abdülkadir Şaştım, AK kadroların hizmette sınır tanımayacağını ifade etti. Palu Seninle Gurur Duyuyor sloganları eşliğinde kürsüye çıkan Palu Belediye Başkan Adayı Mehmet Sait Dağoğlu ise şunları söyledi:"2004 yılında göreve geldiğimiz zaman sizlere gereken hizmetleri sunduk, Allah nasip ederse 30 Mart'tan sonra belediye başkanı olmam halinde yine Palu'muzda sizlerle birlikte hayırlı işlere imza atacağız. İktidarımız ilçemize gereken yatırımları sağladı ve bu yatırımlar yine geliyor. Palu ilçemizdeki TOKİ konutları, duble yollar ilçemize renk katmakta. Palu'ya hizmet etmek aşkıyla çıktığımız bu yolda Allah bizleri mahcup etmesin."

AK Parti iktidarında insanların huzur içinde yaşadığını ifade eden AK Parti İl Başkanı Ejder Açıkkapı ise açıklamasında şunları belirtti:"Palu Seçim Koordinasyon Merkezi açılışında sizlerle bir arada olmaktan dolayı mutlu olduğumu belirtmek isterim. Ülkemizi bir baştan bir başa hizmetlerle kuşatan AK Parti, bundan sonra da aynı heyecanla vatandaşının mutluluğunu esas alacak. İşte bu hizmetleri Başbakanımıza Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a borçluyuz. Yine eğitim ve ulaşım alanlarında da iktidarımız adeta çığır açmıştır."

"Elazığ Yanılmaz, Dik Dur Eğilme Bu Millet Seninle" tezahüratları eşliğinde kürsüye çıkan AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz ise şunları ifade etti:

"AK Kadrolarla Elazığ tarihi bir belediyecilik hizmeti görecek. Biz şehrimizi bir bütün olarak ele alıyoruz, Elazığ'ımızı hiçbir ilçesinden ayrı tutamayız. Şehrin tüm bölgelerinde sizlere hizmet edenler, efendi değil hizmetkâr olacak ve Belediye Başkanlarınız size hizmet etmekten onur duyacak. Palu Belediye Başkan Adayımız Mehmet Sait Dağoğlu'nun hizmette sınır tanımayacağını gerekli bütün güzellikleri sunacağına inanıyorum. Elazığ'da öyle bir yönetim anlayışı sergileyeceğiz ki tüm hemşehrilerimize eşit ve adil bir hizmet sunacağız. Biz Elazığ'a sevdalıyız ve şehrin çıkarlarını her şeyden üstün tutan bir anlayışa sahibiz."

Palu İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi'nin hayırlı olmasını diliyorum diyen AK Parti Milletvekili Av Şuay Alpay ise şunları söyledi:"Palu, yüreğiyle cesaretiyle Başbakanımızın yanında yer aldığını bir kez daha haykırıyor. Bu coğrafya özel bir coğrafya, yüzyıllardır zulümlere uğrayan bu topraklar hiçbir zaman zalime boyun eğmedi. 2002 yılından beri ülkemizin dik duruşlu başbakanına sahip çıktınız. Bu sebeple tüm kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum."
Ak Parti Milletvekili Zülfü Demirbağ ise açıklamasında şunları belirtti: "Palu - Kovancılar duble yolu iktidarımız döneminde yapıldı. TOKİ konutları ilçeler genelinde bir ilk olarak Palu'ya kazandırıldı. Hükümetimiz Elazığ'ın genelinde sayısız hizmetler gerçekleştirdi. Ülkesine âşık milletine sevdalı liderimiz Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan dün olduğu gibi bugün de yarın da ülkesine hizmet edecek. Palu Belediye Başkan Adayımız Mehmet Sait Dağoğlu ile Palu'nun daha çok gelişip kalkınacağına inanıyorum. Bu duygu ve düşüncelerle Palulu kardeşlerimize en kalbi şükranlarımı sunuyorum."
İl Genel ve Belediye Meclis Üyesi Adaylarının tanıtıldığı program, Seçim Koordinasyon Merkezi açılışı ile sonlandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom