Çoban; TOKİ Türkiye'nin arazi Mafyasıdır

Çoban; "Elazığ'ı Toki'ye Peşkeş Çektirmem Stadyumu Biz Yaparız"

Çoban; TOKİ Türkiye'nin arazi Mafyasıdır Siyaset

40 Mahalle’ye 400 proje ile “Yeniden Elazığ” sloganıyla yola çıkan Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Bu kapsamda her gün bir mahallede vatandaşlarla buluşan Çoban, Olgunlar Mahallesi’nde düzenlenen açık hava toplantısına katıldı.

Mahalle sakinlerinin yakın ilgi gösterdikleri Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, burada yaptığı konuşmada, Hükumete ve AKP Elazığ Milletvekilleri ’ne sert eleştirilerde bulundu.
    
Kendilerinin Başbakan ve ekibine karşı olmadıklarını ancak birilerinin kamuoyuna sürekli, kendilerini bu yönde lanse ettiklerini kaydeden Çoban, “Biz bu basiretsiz yöneticilere karşıyız, çünkü onlar bu şehire bir yatırım getiremediler” dedi.
    
Milletvekillerinin halen çıkıp “Badem eylem planından” bahsettiklerini belirten Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, “Bu mudur sizin yatırımınız” dedi.
    
Vekillerin, vatandaşlara halen stadyum müjdesi verdiklerini ve “Projesi hazırlanıyor”  diyerek halkı kandırmaya devam ettiklerini kaydeden Bilal Çoban, bu konuda Salı günü bir basın toplantısı düzenleyeceğini ifade etti.
    
“Bizim kaynaklarımız TOKİ’ye peşkeş çekiliyor” diyen Çoban, “TOKİ Türkiye’nin arazi mafyasıdır” şeklinde konuştu. 
                             
Elazığ’da tüm hazine arazilerinin TOKİ’ye devredildiğini ve artık yeni bir işletme kuracak arazi kalmadığını ifade eden Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, “Şimdi de gözlerini stadyumun yerine diktiler, nerde hazine arazileri, ben hakkımı helal etmem bu yöneticilere, o stadyumun yeri Elazığ’ın kurtuluşudur, o stadyumun yeri, Elazığ Belediyesi’nin tüm borçlarını karşılayacak bir arazidir, Sayın vekil sakın o araziyi TOKİ’ye peşkeş çekme” şeklinde konuşurken, kendilerinin göreve gelmeleri durumunda Elazığ Belediyesi olarak, 20.000 değil 33.000 kapasiteli, Avrupa standartlarındaki bir stadyumu kendilerinin yapacaklarını söyledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom