Yanılmaz'a Yazıkonak'ta Sevgi Seli

Mücahit Yanılmaz Yazıkonak'ta SKM Açılışına Katıldı

Yanılmaz'a Yazıkonak'ta Sevgi Seli Siyaset

Yerel seçimler öncesi şehir merkezinde yaptığı çalışmaların yanı sıra ilçe ve beldelerde düzenlenen programlara katılan AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, Yazıkonak'ta sevgi seliyle karşılandı.

Yazıkonak Seçim Koordinasyon Merkezi açılışına AK Parti İl Başkanı Ejder Açıkkapı, Milletvekilleri Av. Şuay Alpay, Zülfü Demirbağ, AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, Yazıkonak Belediye Başkan Adayı Nurettin Aydın, Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı İbrahim Şerbet, Merkez İlçe Başkanı Av. Kadir Nozoğlu ile çok sayıda vatandaş katıldı.

"Elazığ Yanılmadı Yanılmayacak" sloganlarıyla karşılanan AK Parti Adayı Yanılmaz, bu şehrin hizmetkârı olacağını belirterek, Yazıkonağın AK Parti belediyeciliği sayesinde daha çok kalkınacağını söyledi.

AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı İbrahim Şerbet ise "Bugün ülkemizin dik duruşlu Başbakanı, milli iradenin temsilcisi yiğit adam, uzun adam Recep Tayyip Erdoğan'a güç vermek için 30 Mart'ta sandıklarda destan yazma zamanıdır. Elazığ’ın insanı azizdir, merttir ve her zaman ülkesini milletini seven insanlardır. Bugün bir ve beraber olma günüdür" dedi.

Daha önceki Belediye Başkanlığı döneminde Yazıkonağın çehresini değiştirdiklerini ifade eden Yazıkonak Belediye Başkan Adayı Nurettin Aydın da şunları söyledi:

"Yazıkonağa hizmet amaçlı yola çıktık, daha önce başkanlığımız döneminde buraya kalıcı hizmetler sunduk. AK Parti Belediyeciliği farklıdır, biz insana yapılan yatırımın en büyük yatırım olduğu kanaatindeyiz. Bizim şahıslarla hiçbir problemimiz yok. Yazıkonak’ta doğalgaz kullanımını yaygınlaştıracak ve beldemiz için elzem olan üst geçitleri inşa edeceğiz. Yaz aylarında su sıkıntısı çeken sakinlerimiz var göreve geldiğimiz zaman iki bin tonluk su deposunu hayata geçireceğiz. Gençliğimiz için spor kompleksini de inşa ederek, genç kardeşlerimizi kahvehane köşelerinden kurtaracağız."

AK Parti İl Başkanı Ejder Açıkkapı ise konuşmasında şunları ifade etti.

"Türkiye'de bir yıldan beri evlere figan düşmemiş ve annelerin gözü yaşlı değilse bunun mimarı Recep Tayyip Erdoğan'dır. Çözüm süreci birilerini rahatsız ediyor, tıpkı bugünlerde darbe girişiminde bulunmak isteyenler gibi. Dış güçlere ve mihraklara bizler asla boyun eğmeyeceğiz. Ülkemiz AK Parti iktidarıyla gelişecek, kalkınacak ve bu gelişmeden şehrimiz de nasibini alacak. Şehrimizde partimizin oy oranı % 57'dir, bizler 20 belediyeyi kazanarak Elazığ'a AK Parti bayrağını dikeceğiz."

Şehrin tüm belde ve ilçelerinde AK Parti'ye büyük bir teveccüh olduğunu belirten AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz ise şunları söyledi:

"Elazığ merkezinde seçim çalışmalarını yapıyoruz, şehrin hangi mahallesine gidiyorsak aynı coşku ve muhabbeti görüyoruz. Geçtiğimiz gün Kovancılar ve Palu'da gösterilen ilgi bugün Yazıkonak’ta devam ediyor. Bu muhabbet bu sevgi şunu gösteriyor ki, Elazığ'lı kendisinden birini Belediye Başkanı olarak görmeyi arzu ediyor. Başkan seçilmemiz halinde bu makamları hemşehrilerimizin önüne sereceğiz. Bu mevkiler sizlere hizmet etmek üzere var, şehre hizmet etmekten onur duyacak, muhabbet duyacak ve sizlerin efendisi değil hizmetkârı olacağız. O zaman göreceksiniz ki ilimizin bütün mahallelerine hizmet ulaşacak, kentimiz gelişecek ve cazibe merkezi haline gelecek. İlimizin tüm mahallelerinde gördüğümüz coşku inşallah 30 Mart'ta sandıklara yansıyacak."

YANILMAZ: "OY ORANIMIZ YÜZDE 57"
AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, ulusal bir firmanın yaptığı anket sonuçlarına göre Elazığ geneli oy oranlarının yüzde 57 olduğunu belirterek sözlerine şu şekilde devam etti:

"Partimize gösterilen teveccüh her geçen gün daha çok artıyor, 30 Mart'a kadar durmadan çalışacağız. Yüzde 57 olan oy oranını daha çok artırarak diğer kardeşlerimizin de bize oy vermesini sağlayacak ve hizmetlerimizi kendilerine anlatacağız. Şehrimizde yaşayanlar kadirşinastır, onlar kime oy vereceğini, hizmeti kimin getireceğini, kimin nasıl bir irade sergileyeceğini çok iyi bilirler. Bu duygu ve düşüncelerle Yazıkonak Belediye Başkan Adayımız Nurettin Aydın'a destek vereceğinizi biliyor, yerel seçimlerin beldemize, ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum."

AK Parti Milletvekili Av. Şuay Alpay, Yazıkonak sakinlerinin her zaman Başbakanın yanında yer aldığını belirterek açıklamasında şunları söyledi:
"Bugün Yazıkonak bir başka güzel, sizler etrafınıza adeta ışık saçıyorsunuz. Yazıkonaklılar AK Parti var Recep Tayyip Erdoğan var diyor. 30 Mart'ta Yazıkonak’ta, Elazığ'da ve şehrimizin tüm belde ve ilçelerinde AK Partimiz sandıklarda destan yazacak."

AK Parti Milletvekili Zülfü Demirbağ, Yazıkonak'ta Nurettin Aydın'ın seçimleri kazanacağını belirterek şunları kaydetti:
"Ülkemizin dik duruşlu Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan'ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde yaptığı hizmetler ve onun sonrasında AK Parti hükümetlerinin ülkemize kazandırdıkları dillere destandır. Gezi olayları ile başlayan ve 17 Aralık operasyonuyla devam eden bu oyunun tutmadığını hepimiz gördük. Milletimizin sağduyusu sayesinde oynanmak istenen tiyatroya milletimiz müsaade etmedi. Siz dik durdunuz, Başbakanımıza sahip çıktınız. 30 Mart yerel seçimlerine kısa bir süre kala hemşehrilerimizle bir araya geliyor ve onların sıkıntılarını dinliyoruz. Hedefimiz yirmi de yirmi yapmak. Elazığ'da Mücahit Yanılmaz, Yazıkonak'ta Nurettin Aydın Belediye Başkanı seçilmesi halinde size modern bir belediyecilik sunacak."

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom