Yanılmaz Alevi Bektaşi Derneğini Ziyaret Etti

Yanılmaz Anadolu Alevi Bektaşi Derneğini Ziyaret Etti

Yanılmaz Alevi Bektaşi Derneğini Ziyaret Etti Siyaset
Seçim çalışmaları kapsamında Sivil Toplum Kuruluşları ziyaretlerini sürdüren AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, Anadolu Alevi Bektaşi Kültür Derneği Başkanı Ali Çoban ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle bir araya geldi.
 
Şehir yönetiminde STK’ları önemsediklerini ve kendileriyle sürekli istişare içinde olacaklarını ifade eden Yanılmaz, Anadolu Alevi Bektaşi Kültür Derneği’nde bulunmaktan dolayı mutlu olduğunu söyledi.
 
Yerel seçimlerin ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını dileyen Anadolu Alevi Bektaşi Kültür Derneği Başkanı Ali Çoban ziyaretten duyduğu memnuniyeti şöyle dile getirdi:
 
“AK Parti Adayı Mücahit Yanılmaz ile kahvaltıda bir araya geldik. Derneğimizi ziyaret ederek bizleri şereflendiren Mücahit Yanılmaz’a teşekkür ediyorum. Geniş bir kitleye sahip olan derneğimiz bütün siyasi partilere açıktır. Şehrimizin biriken sorunları var, bunları kıymetli başkan adayımızla konuştuk. Bu sorunların giderilmesi için herkesin üzerine düşeni yapması gerekmekte. İlimizde kaldırım ve imar sorunları gibi acil çözüm bekleyen sorunlar bulunmakta. Fay hattı üzerinde yer alan Sürsürü Mahallesi’ne 7-8 kat bina ruhsatı verilirken, Feyzi Çakmak ve Esentepe Mahallesi’ne üç kat verilmekte. Bir de Zafran altında bulunan kanalın yeniden ıslah edilmesini arzu ediyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle Sayın Başkan adayımıza çalışmalarında başarılar diliyor, tekrar ziyaretinden dolayı şükranlarımı sunuyorum.”
 
Seçimler öncesi şehrin genelinde çalışmalarına aralıksız devam ettiğini ve bu kapsamda STK’lar başta olmak üzere ziyaretlerini sürdürdüğünü ifade eden AK Parti Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, açıklamasında şunları söyledi:
 
“Seçim çalışmalarımız kapsamında Anadolu Alevi Bektaşi Kültür Derneğini ziyaret ederek, kıymetli başkanımız Ali Çoban ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle bir araya geldik. 30 Mart’ta Elazığ’da birlik ve beraberlik kazanacak. Nasip olurda bu görev bize tevdi edilirse hiçbir mahalleyi birbirinden ayırmadan, insanların kimliğine bakmadan eşit ve adil bir hizmet götüreceğimizi buradan belirtmek istiyorum. Tüm hemşehrilerimiz bizler için değerlidir, bu gözle bakarak kendilerine hizmet sunmaktan şeref duyacağımızı belirtmek istiyorum. Yönetim anlayışımızda fakirin, fukaranın, yetimin, mazlumun bir tek kuruşunu israf etmeyeceğiz. Belediye hizmetlerinde peşkeş çekmek zaten söz konusu olamaz. Projeleri gerçekleştirirken de alt yapılarını çok iyi yapacak ve en kaliteli hizmeti ucuza gerçekleştirmenin yolunu arayacağız. Şehrimizin bütün mahallelerinin cadde ve sokaklarının eşit bir hizmet almasını sağlayacağız. Bu duygu ve düşüncelerle sizlerle bir arada olmaktan dolayı mutlu olduğumu belirtiyorum.”
 
YANILMAZ SEBZE HALİ'NDE
AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz'ın bir diğer durağı Sebze Hali oldu. Komisyon esnafı ile bir araya gelen ve tüm esnafı gezerek kendileriyle sohbet eden Yanılmaz, Sebze Hali'ne yeniden müdürlük kazandırılacağını ifade etti.
 
Sebze Hali Komisyoncuları Dernek Başkanı Resul Kırılmaz'ı makamında ziyaret eden AK Parti Adayı Yanılmaz, esnafın derdiyle dertleneceğini ve sorunları yerinde tespit ederek çözüme kavuşturacaklarını söyledi.
 
AK Parti Adayı Mücahit Yanılmaz'ı Sebze Halinde görmekten mutlu olduklarını ifade eden Sebze Hali Komisyoncuları Dernek Başkanı Resul Kırılmaz, "Başkan adayımız esnafımızla görüşüp istişarelerde bulundu. Göreve seçilmesi halinde buranın derdiyle dertleneceğini ifade eden Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz'a teşekkür ediyorum" dedi.
 
Elazığ'ın kalbi olan Sebze Hali'nde esnaflarla bir araya gelmekten mutlu olduğunu belirten AK Parti Adayı Mücahit Yanılmaz ise açıklamasında şunları ifade etti:
 
"Sebze Hali esnafımızın yakın ilgi ve alakasından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Bizler yerinden yönetim anlayışını kendimize şiar edindik. Buradaki kardeşlerimizi dinlemeden onlarla oturup konuşmadan hiçbir şey yapmayacağımızı özellikle belirtmek istiyorum. Sebze Hali hem temizlik yönünden hem de burada gerçekleşecek bir takım düzenlemelerle daha iyi konuma getirilmelidir. İnşallah nasip olur da bu görev bizlere tevdi edilirse 30 Mart'tan sonra yine buraya geleceğiz, Dernek Başkanımız ve esnafımızla oturup sorunları gidereceğiz. Sebze Hali Müdürlüğü’nü yine kazandırarak buranın daha canlı bir hal almasını sağlayacağız. Esnafımızın cirosunun artması ve kendilerinin mutlu olması adına elimizden geleni yapacağız."
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom