'Devlet ile Millet Arasındaki Denge Koptu'

MHP Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban Gezilerine Devam Ediyor

'Devlet ile Millet Arasındaki Denge Koptu' Siyaset
Seçim çalışmalarına yoğun bir tempoyla devam eden Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, İstanbul ve Ankara’daki temaslarının ardından ilimize döndü. 
 
Ayağının tozu ile ilimizdeki çalışmalarına yeniden yoğunlaşan Çoban, bu bağlamda Elazığ Muharip Gaziler Derneği’ni ziyaret etti.
 
Dernek yöneticileri ile sohbet eden ve derneğin sıkıntılarını dinleyen Doç.Dr. Bilal Çoban, uzun zamandan buyana Belediye Başkanlığı için hazırlık yaptıklarını ve 8 Aralık’tan buyana da resmi Aday olarak çalışmalarını yoğunlaştırdıklarını belirterek, herkesin problem olarak kabul ettiği sorunları, proje olarak değerlendirip gelecek stratejisine dönüştürdüklerini ifade etti.
 
“Halka hizmet ederken, toplum dinamikleri görmezden gelinemez” diyen Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, bu noktada kamu yararına çalışan derneklerin bu dinamiklerin içerisine katılması gerektiğini vurguladı.
 
Hiç kimsenin sorunları tek başına çözemeyeceğini ifade eden Çoban, projelerinin yaşanan tüm sıkıntıları kapsadığını ve oluşturacakları STK Obası projesi ile sivil toplum kuruluşlarını bir araya getireceklerini söyledi.
 
Devlet ile millet arasındaki dengenin koptuğunu kaydeden Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban,  Sivil Toplum Kuruluşları ve Derneklerin bu nedenle dengeyi sağlamaya çalıştıklarını ancak özellikle maddi anlamda güçlerinin yetmediğini, eğer 30 Mart’ta göreve gelmeleri durumunda oluşturacakları STK Obası ile yaşanan tüm bu sorunları çözeceklerini sözlerine ekledi.
 
Türkiye Muharip Gaziler Derneği Elazığ Şube Başkanı Namık Bulut ise yaptığı değerlendirmede, Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban’a başarılar dilerken, Elazığ’da gazi ve şehitlere gereken önemin verilmediğinden dert yandı. En büyük sorunlarının yer problemi olduğunu ve bu sıkıntılarını ilgili mercilerle de paylaştıklarını kaydeden Bulut, herhangi bir sonuç alamadıklarını belirtti.
 
Öte yandan Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Kadın Kolları Teşkilatı, Vali Fahribey Caddesi üzerinde bulunan Seçim İletişim Merkezi’nde Mevlid-i Şerif okuttu. Gündüz, sahada mahalle gezilerini sürdüren MHP Kadın Kolları Teşkilatı, her hafta rutin bir şekilde, seçim iletişim merkezinde bir araya gelerek Kuran-ı kerim okuturken, MHP’li bayanlar organizasyona büyük ilgi gösteriyorlar.
 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom