MHP Kadın Kollarından EBMC'ye Ziyaret

MHP Kadın Kolları'ndan Elazığ Basın Medya Cemiyetine Ziyaret

MHP Kadın Kollarından EBMC'ye Ziyaret Siyaset

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Kadın Kolları İl Teşkilatı Olağan Genel Kurulunu yaparak yönetim kurulunu genişleten Elazığ Basın ve Medya Cemiyetine bir ziyaret gerçekleştirdi.

Kısa adı EBMC olan Elazığ Basın ve Medya Cemiyetine yapılan ziyarette MHP Kadın Kolları Elazığ İl Başkanı Sevgi Arıca ve Kadın Kolları yönetim kurulu üyeleri Aslıhan Erhan, Tuba Altun, Fatma Çevik, Havva Demir, Fatma Hanege, Serpil Demir, Atiye Çakırbay, Handan Esen, Esin Geçmez hazır bulundular.

EBMC ÖNEMLİ İŞLERE İMZA ATIYOR

MHP Kadın Kolları Yönetimini EBMC Başkanı Nafiz Koca karşıladı. Ziyaretleri esnasında EBMC yeni yönetimini kutlayan MHP Kadın Kolları Başkanı Sevgi Arıca Elazığ Basın ve Medya Cemiyetinin Elazığ’da güzel ve önemli faaliyetlere imza attığını söyledi.

BASINIMIZ ÖZVERİLİ ÇALIŞIYOR

MHP Kadın Kolları olarak yaklaşan yerel seçimlerde EBMC’ye üye olan basın ve medya kuruluşlarının bağımsız ve tarafsız bir şekilde yapmış oldukları çalışmalara yer verdiklerini söyleyen Başkan Arıca; 30 Mart seçimlerinin Elazığ için çok önemli olduğunu bu süreçte de Elazığ’daki basın kuruluşlarının kendi çalışmalarının kamuoyuna aktarılmasında özverili çalıştıklarını belirtti.

MHP’Lİ BELEDİYEYE İHTİYAÇ VAR

Siyasi partilerde kadın kolları teşkilatının önemli bir yerinin olduğunu söyleyen Arıca halkımızı aydınlatmak ve Elazığ’ın gelişip kalkınması için MHP’li bir Belediyeye ihtiyacının olduğunu yaymak için MHP Kadın Kolları yönetimi olarak sabah akşam demeden çalıştıklarını ifade etti.

40 MAHALLEYE 400 PROJEMİZ VAR

14 yaşından beri kendisinin bu davanın içerisinde bir nefer olarak çalıştığını da sözlerine ekleyen Başkan Arıca; Elazığ’ın hizmete ve güzel bir belediyeciliğe ihtiyacı var, projeleri olan bir belediye başkanına da ihtiyacı var. Bu bakımdan 40 Mahalleye 400 Proje sloganıyla yola çıkan Belediye Başkan Adayımız Doç.Dr. Bilal Çoban’ı anlatmak, projelerini duyurmak için büyük bir özveriyle çalışıyoruz dedi.

EBMC YÖNETİMİNE TEBRİK

Bu çalışmalarımız kapsamında halkımızın gözü kulağı olan basın mensuplarımızı da bu çatı altında cemiyetiniz nezdinde ziyaret etmek istedik diyen Kadın Kolları Başkanı Arıca, bu vesile ile yeni genel kurulunuzun hayırlara vesile olmasını dilerken genişletmiş olduğunuz yeni yönetim kurulunuzu da MHP kadın Kolları İl Teşkilatı olarak tebrik ediyoruz dedi.

30 MART TARİHİ ELAZIĞ İÇİN ÖNEMLİ

Cemiyeti ziyaretlerinden dolayı mutlu olduklarını söyleyen Elazığ Basın ve Medya Cemiyeti Başkanı M.Nafiz Koca da Elazığ’ın bölgesinde bulunan diğer illerden çok geride kaldığını ifade ederek 30 Mart tarihinin önemine değindi.

ELAZIĞ İÇİN MİLAT OLSUN

Umarız bu tarih Elazığ için bir milat olur diyen Başkan Koca; bütün başkan adaylarını yakından takip ediyoruz. Projeleri olan başkan adaylarının kendilerini daha iyi ifade etmeleri için biraz daha gayret sarf etmeleri gerekmektedir dedi. Cemiyetin çalışmaları hakkında da bazı bilgiler veren Koca ziyaretlerinden dolayı MHP Kadın Kolları İl Teşkilatına teşekkür etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom