Yanılmaz Sanayi Esnaflarıyla Buluştu

Mücahit Yanılmaz Sanayi Sitesi Esnafları ile Buluştu

Yanılmaz Sanayi Esnaflarıyla Buluştu Siyaset
AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, seçim gezilerini Sanayi Sitesi esnaf ziyaretiyle sürdürdü. Esnafın yoğun ilgisiyle karşılanan Yanılmaz, 30 Mart sonrası göreve seçilmesi halinde esnafla yeniden bir araya geleceğini ve Sanayi Sitesi sorunlarını yerinde tespit ederek çözüme kavuşturacaklarının sözünü verdi.
 
Sanayi Sitesi esnafları merhum Hamza Yanılmaz'ın burada kalıcı hizmetler gerçekleştirdiğini ve Mücahit Yanılmaz'ın da bilgisi birikimi ve tecrübesiyle Sanayi Sitesi'nde güzel çalışmalara imza atacağını kaydetti. Esnaflar halkla iç içe bir Belediye Başkanı’nı o makamda görmek istediklerini ifade ederek, Mücahit Yanılmaz'ın Elazığ'ı kısa sürede geliştirip güzelleştireceğine inandıklarını belirtti.
 
Esnafı gezerek hayırlı işler temennisinde bulunan Yanılmaz, Marangozlar ve Doğramacılar Odası Başkanı Ömer Faruk Öztürk'ü makamında ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Öztürk, başkan adayı Yanılmaz'a başarılar diledi.
 
Sanayi Sitesi esnafının sorunlarını bildiğini ve bu sorunların çözümünün de kolay olduğunu belirten Yanılmaz açıklamasında şunları söyledi:
"Sanayi Sitesi şehrimizin en önemli yerlerinden biridir. Burada meslek erbabı kardeşlerim mesleklerini icra ediyorlar. Bizim hedefimiz çevre illerden tamiri yapılamayan malzemeler buraya gelsin ve tamiratı yapılsın gönderilsin. Doğu'daki iller sanayi sitemize gelsin ve şehrimizin bir marka değeri olsun. Şehrimize gelenler en arızalı ürünlerin yapıldığını görsünler. Bunun için burada birlik ve beraberlik olsun. Sanayi Sitemizi göz bebeğimiz gibi korumalı, sahip çıkmalıyız. Sanayi Sitemizi prestijli bir yer haline getirmek için, buradaki tüm kararları sizinle alacağız ve sonrasında iradeyle uygulamaya geçireceğiz.
 
İmalatı, bakım onarımı ve meslek sahibi kardeşlerimi önemsiyorum. Meslek sahiplerine imkân vermek gerekir, onların ufkunun açılması için Belediye olarak biz meslek sahiplerinin yanında olacağız. Belediyenin asli görevleri olan yol, kaldırım, park, asfalt gibi hizmetler yapılması gereken icraatlardır. Biz asfaltınız hayırlı olsun pankartlarını asmayacağız, bunlar tabii yapılması gereken hizmetlerdir."
 
YANILMAZ DEMİRE ŞEKİL VERMEKTEN MUTLU OLUYORUM
AK Parti Adayı Mücahit Yanılmaz, yıllardır imalat yapmış bir Makine Mühendisi olarak, demiri alıp şekil vermekten oldukça mutlu olduğunu ifade ederek, 30 Mart sonrası birlikte güzel çalışmalara imza atacaklarını söyledi.

YANILMAZ FIRINA HAMUR ATTI
Sanayi Sitesi esnaf ziyaretinde bir fırına giren AK Parti Adayı Mücahit Yanılmaz, fırına hamur attı ve daha sonra esnafın yemeğine iştirak etti. Esnafa her zaman değer vereceğinin altını çizen Yanılmaz, site içerisinde gezen bir tatlıcıdan da tatlı alarak esnafa ikram etti. Marangoz esnafını gezen ve kendileriyle bir süre sohbet eden Yanılmaz, burada da çekici eline aldı ve ustalara adeta taş çıkarttı.
 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom