EBMC'den Gençlere Destek Sözü

Genç Elazığlılar Derneği Elazığ Basın ve Medya Cemiyetini ziyaret etti

EBMC'den Gençlere Destek Sözü Güncel
Genç Elazığlılar Derneği Şube Başkanı Fuat Ülger ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Elazığ Basın ve Medya Cemiyetini ziyaret etti.

EBMC’den Gençlere Destek Sözü 
Ziyaret esnasında GEL-DER Başkanı Fuat Ülger derneklerinin kurulma amacının sadece Elazığ’a faydalı bir STK olmak istediklerini dile getirerek çeşitli projeleri ileriki zamanlarda hayata geçireceklerini ifade etti.
 
“SODES Projelerinden Faydalanarak Topluma Hizmet Sunmak İstiyoruz”
2012 Mayıs Ayında derneğin kurulduğunu söyleyen Ülger; “Dezavantajlı kesime yönelik hizmetler vermek amacıyla yola çıktık. SODES Projelerinden faydalanarak topluma hizmet sunmak istiyoruz. Bu projelerden faydalanmak için derneğimizin 1 yılı doldurmuş olması gerekiyordu. Bu arayı da yine çeşitli etkinliklerle değerlendirdik. Yavuz Seçkin stand-up gösterimi, gençleri bilinçlendirmeye yönelik çeşitli paneller ve Suriyelilere yardım kampanyası bu arada yaptığımız etkinliklerden bazıları” dedi. 
 
“Sabancı Vakfına Engelli Kadınlara Muhasebe Kursu İçin Başvurduk.”
Sabancı Vakfına engelli kadınlara muhasebe kursu için başvurduklarını söyleyen GEL-DER Başkanı Ülger ileriki zamanda bu projenin hayata geçeceğini de dile getirdi.
 
“Cemiyetinizden Destek Bekliyoruz”
 Avusturya ve Avrupa Birliği’ne bir projenin  daha hayata geçeceğini ifade eden  Ülger gereken başvuruların yapıldığını ve bunların onaylanmasını beklediklerini söyleyerek EBMC Başkanı Nafiz Koca’dan Cemiyet adına destek beklediklerini dile getirdi. 

Koca “ Yeter ki Sizler Projeler Üretin”
Elazığ Basın ve Medya Cemiyeti Başkanı Nafiz Koca derneğin öncelikle hayırlı olmasını dileyerek yaptıkları önemli faaliyetlerinden ötürü GEL-DER Başkanı Fuat Ülgeri tebrik etti.  Sosyal ve toplumsal projelerde STK’ların Cemiyet olarak her zaman yanında olduklarını söyleyen Koca “ Yeter ki sizler projeler üretin. Elazığ’a faydalı bir STK olun Siz gençlerin bu konuda başarılı olacağınızı düşünüyoruz. Cemiyetim adına sizlere her türlü desteği vereceğimizi belirterek başarılar diliyorum” dedi.
 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom