Doç.Dr. Çoban; Gençliği Önemsiyoruz

Çoban, Keban'da bulunan Keban Gençlik Derneği'ni ziyaret etti

Doç.Dr. Çoban; Gençliği Önemsiyoruz Siyaset
30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlere yoğun bir tempoyla hazırlanan Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, temaslarına devam ediyor. Çoban, Keban’da bulunan Keban Gençlik Derneği’ni ziyaret etti.
 
Dernek üyelerinin, yakın ilgisi ile karşılaşan ve yaşanan sıkıntıları dinleyen Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, burada yaptığı konuşmada, gençliğe çok büyük önem verdiklerini ve kendilerinin gençliğin olduğu her yerde bulunacaklarını kaydetti. 
 
Dernek üyelerinden, MHP Keban Belediye Başkan Adayı Erhan Kaya’ya destek isteyen Çoban, “İnşallah 30 Mart tarihinde yapılacak olan seçimlerde göreve gelmemiz durumunda, siz ve sizin gibi tüm sivil toplum kuruluşları ile ortak hareket edeceğiz” dedi.
 
Keban Gençlik Derneği Başkanı Akın Orhan ise yaptığı değerlendirmede, dernek olarak kendi imkânları ile faaliyetler yapmaya çalıştıklarını kaydederken, bu süreçte gerek Belediye’den gerekse de siyasi faktörlerden herhangi bir destek göremediklerini belirtti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom