Çoban; Üç Hilal Konutlarını Yapacağız

Doç. Dr. Bilal Çoban Hergün 5 Projesini Açıklıyor

Çoban; Üç Hilal Konutlarını Yapacağız Siyaset
Seçim çalışmalarına yoğun bir tempoyla devam eden Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, projelerini açıklamaya devam ediyor.
 
Her güne 5 proje sığdıran ve hazırlanan toplam 400 projeyi 30 Mart’a kadar açıklamayı hedefleyen Çoban’ın bugün kamuoyuyla paylaştığı çalışmalar arasında; Üç Hilal Konutları, Yeni Demiryolu Projesi, Tren Yolu Rekreasyon Projesi, ERAY Hafif Raylı Sistem ve ELMAR (Belediye Hiper Marketleri) gibi çalışmalar yer alıyor.
 
Açıkladığı projelerin yanı sıra temaslarına da devam eden Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, bu bağlamda Fırat Üniversitesi’nde düzenlenen kermese katıldı. İstatistik Bölümü 3.Sınıf’ta okuyan ve lenf kanseri olan bir öğrenci için, sınıf arkadaşlarının düzenlediği kermese ziyareti ile katkıda bulunan Doç.Dr. Bilal Çoban, kermesi düzenleyen öğrencileri yaptıkları anlamlı davranış nedeniyle kutladı.
 
Öte yandan Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban’a destek vermek amacıyla ilimizde bulunan Milliyetçi Hareket Partisi MYK eski üyesi ve 2011 Genel Seçimlerinde ilimizden 2.Sıra Milletvekili Adayı olan Yavuz Temizer ise Olgunlar Mahallesi’nde esnafları ziyaret ederek Bilal Çoban’a destek istedi.

Esnaf Ziyaretine, Temizer’in yanı sıra MHP İl 2.Başkanları Kemal Genç ve İbrahim Hanege ile Belediye Meclis Üyesi Adayları Seyfettin Yıldırım, Abdullah Tutuş ve Mehmet Ali Kutlusan da iştirak etti.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom