Çoban: STK'lar ile çok işimiz var

30 Mart'ta yapılacak olan yerel seçim hazırlıklarına devam ediyor

Çoban: STK'lar ile çok işimiz var Siyaset
30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçim hazırlıklarına yoğun bir tempoyla devam Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, 5 yeni projesini daha açıkladı. 
Çoban’ın bugün açıkladığı projeler arasında; Ehliyet Sınav Pisti, Kültür ve Sanat Müdürlüğü, Mahalle Gençlik Eğitim Merkezleri, Elazığ Belediyesi Yeniden Yapılanma Projesi, Ticari İşletme Kurma Desteği ve Hammadde Tesisleri gibi çalışmalar yer alıyor.
  Açıkladığı projelerin yanı sıra temaslarını da hızlı bir şekilde sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, bu bağlamda 1-7 Mart Dünya Muhasebeciler Günü münasebetiyle Elazığ Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası’nı ziyaret etti.
  Ziyarette, Yönetim Kurulu Başkanı Selim Sabit Önal ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya gelen Bilal Çoban, yaptığı değerlendirmede Dünya Muhasebeciler Günü hasebiyle yönetim kurulunu tebrik ederken, 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde göreve gelmeleri durumunda, STK’lar ile ortak hareket edeceklerini yineledi.
  “STK’lar ile çok işimiz var” diyen Çoban, STK Obası Projesi hakkında bilgiler vererek, tüm sivil toplum kuruluşlarını tek çatı altında toplayacaklarını söyledi.
  Elazığ Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Selim Sabit Önal ise yaptığı konuşmada, anlamlı günlerinde kendilerini ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban’a teşekkür ederken,  Sivil Toplum Kuruluşları olarak, Elazığ’da yönetime talip olan siyasilerden, şehrin vizyonunun geliştirilmesi, Elazığ’ın yaşanabilir bir kent haline dönüştürülmesini talep ettiklerini söyledi.
  Daha sonra Çarsancak ve Peri Dayanışma Derneği’ni ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, burada dernek üyeleriyle bir araya geldi.
Bilal Çoban’ın ziyaretinin kendilerini onurlandırdığını kaydeden Çarsancak ve Peri Dayanışma Derneği Başkanı İbrahim Kuzu, Çoban’ın uzun bir zamandan buyana hazırlandığını ve kendilerinin de Bilal Çoban’ın çalışmalarını takip ettiklerini kaydederek, başarılar diledi.
  Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban ise yaptığı değerlendirmede, Çarsancak ve Peri Dayanışma Derneği’nin Elazığ’da önemli bir yere sahip olduğunu vurgulayarak, göreve gelmeleri durumunda Sivil Toplum Kuruluşları’na, her yıl en az iki proje üretmeleri şartıyla ücretsiz mekan sağlayacaklarını ve STK’lar ile paralel çalışacaklarını söyledi.
  Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, daha sonra ise Cumhuriyet Mahallesi’nde bir bayan güzellik salonunun açılış törenine katıldı. Açılış kurdelesini Bilal Çoban’ın eşi Yasemin Çoban kesti.
 

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...