SP Seçim Kordinasyon Merkezi Açıldı

Saadet Partisi Seçim Kordinasyon Merkezini Açtı

SP Seçim Kordinasyon Merkezi Açıldı Siyaset
Saadet Partisi Seçim İletişim Merkezi'nin Açılışı Mahşeri Kalabalığa Sahne Oldu.
 
Hürriyet caddesin üzerinde açılış gerçekleştirilen Seçim ve Koordinasyon merkezi açılışında ilk olarak kürsüye gelen Saadet Partisi il başkanı Hacıbekiroğullaru konuşmasına Selam olsun sana ey mili görüşün lideri sayın Erbakan Bilesin ki senin talebelerin senin çizdiğin yolun dışına çıkmadan devam ediyor diyerek başladı.
 
Hacıbekiroğlulları konuşmasına şöyle devam etti; Milli görüşün ilk mensubu Âdem Aleyhi selamdır. İnsanlık âleminde Milli görüş tarihi ilk insan olan ilk peygamber olan Âdem Aleyhi selamla başlamış son peygamberimiz olan Hz. Muhammet’te kadar devam etmiştir.
 
Milli Görüş Evliyaların Kurduğu bir partidir
 
Bilesiniz ki Milli görüş öyle sıradan bir parti değildir. Aman ha sakın bu yanlışa düşmeyin. Sizi Bu tür yanlışlıklara götürmek isteyen var. Milli görüş hakkın hâkimiyetinde yeryüzünde olsun diye Evilayaların Erbakan hocayla kurduğu bir harekettir. Bunu bir kere noktalayayım. Bakın Milli görüş tarihinde Erbakan Hoca bu insanlık tarihine ömrünü feda etti. Niye feda etti. Adil düzen kursun diye. Ama bize zamanen çok diyenlere bilesiniz ki adil zamandan kastımız Kuran nizamıdır. Ey muhterem Müslümanlar açık konuşuyorum Erbakan hocanın kullandığı kelimeleri kullanıyorum ne bir eksik ne bir fazla “Ya siz kuran nizamı için oy kullanacaksınız ya da Siyonizm yeryüzünde hakim olsun diye oy ullanacaksınız”. Bunun aksini temsil eden Kuran nizamına hakaret, hem Erbakan’ın ruhuna hakaret, bir il başkanı olarak ta benim şahsıma hakarettir dedi.
 
Daha sonra konuşmasını yapmak üzere kürsüye gelen Saadet Partisi belediye başkan adayı Haluk Arslan konuşmalarına selamlama ile başlayarak şöyle devam etti ; Bu gün büromuzu açıyoruz, ama bu seçim sürecinde biliyoruz ki kıymetli hemşerilerimiz bizlere gönlerinizi açmış gönüllerinizde bizlere yer vermiş, bizler için asıl olan bu, aziz hemşerilerimi siyasetin mahalli idare seç İmlerinin konuşulduğu her yerde milli görüşün tek temsilcisi saadet partisinin ve ekibini konuşuyor, bizler yönetimimizi ve meclis üyelerimizi ile birlikte şehrimizi ve insanımızı seviyoruz, aziz hemşerilerimiz de bizi seviyor ve taktir ediyor, saadet kazanacak, sevgi ve saygı kazanacak.
 
Geçmişte yapmış olduğu hizmetler ile pırıl pırıl ve güvenilir kadrosuyla milli görüş insanların gönlünde taht kurmuştur.
 
Bizler ve şehrimiz içersinde bulunduğu kötü durumu ve gidişatı, insanımızı hak ettiği hizmeti yapmak için aşk ile heyecan ile azim ile ve kararlı bir şekilde çalışıyoruz, biz inanıyoruz zaten inananlara da zafer yakındır. Kötü gidişata dur demek için geliyoruz, israfın ve yolsuzluğun kökünü kurutmak için geliyoruz, baş bozukluğu ortada kaldırmak için sağlam geliyoruz halkımıza hizmet için geliyoruz.
 
Fiziki olarak memur sosyal ve kültürel olarak yaşanabilir ve ekonomi olarak kalkınmış bir el aziz inşa etmek için geliyoruz. Öncelikle seçtiğimiz denetleme projemizle halkın denetleyebileceği hesap sorabilen ve hesap sunabilen bir yönetim oluşturacağız.
 
Suyu Halkımız yüzde 50 ucuz içecek
 
Tüm kararlar alma sürecinde insan merkezli sosyal içerikli farkındalık içeren ve katılım içeren anlayışla hareket edeceğiz, kuralsın, sistemiz ve koordinasyondan yoksun belediye idaresini düzene sokacağız; belediye herkese ne yapığını bilecek ve sorumluluk sahibi olacak, öncelik olarak halkımızın belediye hizmetlerinden UCUZ VE KALİTELİ OLARAK yaralnamasın sağlayacağız, bu kapsamda ilk olarak “ SU PARASINI % 50 UCUZLATACAĞIZ” dar gelirli vatandaşlarımızı bir nebzede olsa rahatlatacağız.
 
Belediyeyi İkbal ve Saltanat Makamı Olarak Görmüyoruz
 
Belediye bu halka ait ve kaynakları milletindir, biz hemşerilerimizin anlayışı ile milletin malına saip çıkarak belediyenin tek kuruşunu heba etmeden hizmet olarak insanlarımıza sunacağız, belediye kamu kurumlarından bir kurumdur kimsenin babasının çiftliği değildir, buna müsaade etmeyeceğiz. Belediye çalışanları şerefli ve onurlu bir Elazığlı olarak şehrine hizmet edecek işe göre adam çalıştıracağız birlikte iş ve hizmet üreteceğiz.
 
Şehrimiz Trafik Sorununu Çözeceğiz
 
Şehrimizde yaşanan tüm alt yapı sorunlarıyla uğraşıp kanalizasyon, yağmur suyu ve içme suyu şebekelerinin yenileyip rehabilite edeceğiz, gece gündüz demeden belediyenin yapması gereken asil işleri tüm teknik imkanları kullanarak bilimsel olarak yapacağız, işi ehline vereceğiz ve hep konunun uzmanları ile çalışacağız, şehir merkezimizdeki tıkanıklıkları trafik ve otopark sorunu kaldırım işgaline ve kurarsızlığı sağlam bir irade ile çözeceğiz, Rant belediyeciliğine son vereceğiz, bozuk düzeni değiştirip yerine adil düzeni kuracağız, fiziksel olarak temiz mahmur ve sorunsuz işleyen bir şehir tasarlıyoruz, bunun yanımda sosyal ve kültürel merkezler ile şehrimizin irfanına hizmet edeceğiz, biz yüzlerin insanların bir birine karşılıksız bir birine karşılıksız selam verdiği bir ELAZİZ istiyoruz.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom
pırlanta organizasyon, kına organizasyon, nişan organizasyon, doğum günü organizasyon gezilecek yerler