Doç.Dr. Çoban Gövde Gösterisi Yaptı !

Doç. Dr. Bilal Çoban; "Arazilerimizi TOKİ'ye peşkeş çekmeyin"

Doç.Dr. Çoban Gövde Gösterisi Yaptı ! Siyaset
30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçim hazırlıklarına yoğun bir tempoyla devam Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, 5 yeni projesini daha açıkladı. 
 
Çoban’ın bugün açıkladığı projeler arasında; Mahalle Meclisleri,Kart 23, Ufuk A.Ş., Mahalle Meydanları ve Tenis Kortları gibi çalışmalar yer alıyor.
 
Bir yandan da seçim çalışmalarına aralıksız devam eden Bilal Çoban, ziyaret ettiği Abdullahpaşa Mahallesi'nde adeta gövde gösterisi yaptı.
 
Yaklaşık 2000 kişinin katılımı ile Abdullahpaşa Mahallesi'nde açık hava toplantısı düzenleyen Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, AKP'ye oy veren insanların artık oy verdikleri partiyi gizleme noktasına geldiklerini belirtti.  Vatandaşların verdikleri oyların karşılığını alamadıklarını kaydeden Çoban, 30 Mart'ta kendilerine oy veren hiç kimsenin bu mahcubiyeti yaşamayacaklarını söyledi. 
 
Yolsuzluğun, hırsızlığın, çalmanın, çökmenin normal sayıldığı günler yaşandığını ifade eden Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, "Bunun, bizim tarafımızdan, sizin tarafınızdan kabul edilebilir hiçbir yanı yoktur, yolsuzluğu, hırsızlığı normalleştirenler, bir gün bu millete hesap verecekler" dedi.
 
"Stadyum" konusunu yeniden gündeme getiren Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, AKP'li vekilin birinin "Müjdemi isterim" diye ortaya çıktığını kaydederken, Elazığ'a TOKİ marifetiyle 20.000 kişilik yeni bir stadyum yapılacağını ve karşılığında da mevcut stadyumun yerinin TOKİ'ye peşkeş çekileceğini belirtti.  AKP'li vekili yeniden uyaran Çoban: "O araziye ha TOKİ mafyası çökmüş, ha kendisi çökmüş, ha bu yetimin hakkını mafyaya vermişsin ha da kendi yandaşlarına vermişsin, fark eden hiçbir şey yok, yapma" dedi.
 
Kendisine sürekli, "Sanayi Sitesi yapacak mısın, Nalburcular Sitesi yapacak mısın, Galericiler Sitesi yapacak mısın?" tarzında sorular sorulduğunu belirten Çoban, "Yapalım da nereye yapalım, hazine arazileri TOKİ'ye peşkeş çekildi, biz o yüzden istemiyoruz o arazinin verilmesini dedi.
 
Kendilerinin 30 Mart'ta göreve gelmeleri durumunda, Elazığ'a Güney Çevre Yolu'nda 33.000 kişilik yeni bir stadyum yapıp, stadyumun mevcut arazisini de yapacakları Rezidans, alışveriş merkezleri ve Home Ofis'lerle, hem Elazığ Belediyesi'nin hem de Elazığspor'un borcunu temizleyeceklerini belirten Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, UEFA'nın 33.000'nin altındaki stadyumları tanımadığını ve bu nedenle TOKİ'nin yapması gündemde olan 20.000 kişilik stadyumu asla kabul etmediklerini söyledi.
 
Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, günün son durağında ise Ataşehir Mahallesi'nde Cafe Mania'da Kuzovalılar ile bir toplantı gerçekleştirdi.  Toplantıya, Milliyetçi Hareket Partisi MYK eski Üyesi ve 2011 Genel Seçimlerinde Elazığ 2.Sıra Milletvekili Adayı olan Yavuz Temizer ile MHP Elazığ İl 2.Başkanı İbrahim Hanege de iştirak etti.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom