Çoban; Başbakan'a Sesleneceğim

MHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Bilal Çoban Çalışmalarına Devam Ediyor

Çoban; Başbakan'a Sesleneceğim Siyaset
40 Mahalle’ye 400 proje ile “Yeniden Elazığ” sloganıyla yola çıkan Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, projelerini açıklamaya devam ediyor.
 
Çoban’ın bugün açıkladığı projeler arasında; Türk Dünyası Müzik Festivali, Belediye Trafik Zabıtaları, Sigarayı Bırakma Merkezi (ELBİSAM), Çöp ve Katı Atık Toplama Hizmetleri ve Ayıklama Merkezi’nin Yeniden Dizaynı ile Mehmetçik Evi gibi çalışmalar yer alıyor.
 
Seçim çalışmaları kapsamında Mahalle ziyaretlerine de ağırlık veren Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, bu bağlamda Sürsürü Mahallesi’nde düzenlenenkahvehane toplantısına katıldı. Milliyetçi Hareket Partisi MYK eski Üyesi Yavuz Temizer, MHP İl 2.Başkanı İbrahim Hanege ile Belediye Meclis Üyesi Adaylarının da katıldıkları toplantıda değerlendirmelerde bulunan Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, göreve gelmeleri durumunda yapacakları en kolay işlerin yol, park, bahçe gibi işler olduğunu ve bu noktada çok da fazla bir sıkıntı olmayacağını kaydetti. 
 
Asıl sıkıntının, uygulanan statüko nedeniyle vatandaşın devlete yakınlaşma isteğinin engellendiğini ifade eden Çoban, TOKİ’nin yapmak istediği stadyuma sert bir şekilde tepki gösterdiklerini belirtti. 
 
TOKİ’nin Elazığ’a en küçük bir katma değerinin olmadığını söyleyen Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, “Biz inşallah 30 Mart’ta göreve gelirsek, Belediye olarak 33.000 kişilik stadyumu kendimiz yapacağız” dedi.
 
Başbakan’ın Elazığ’a gelişi ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Çoban, yarın bu nedenle bir basın toplantısı düzenleyerek Başbakan’a sesleneceğini ve neler istediklerini bir kez de Başbakan’a haykıracaklarını söyledi.
 
Milliyetçi Hareket Partisi MYK eski Üyesi Yavuz Temizer ise yaptığı değerlendirmede, Belediye Başkan Adayı Bilal Çoban’ın 30 Mart’ta yapılacak olan seçimlere çok iyi hazırlandığını belirterek, destek istedi. 
 
AKP iktidarının 12 yıldan buyana dini istismar ederek milleti kandırdığını ifade eden Temizer, “Halk da bu insanlara sırf namaz kılıyorlar diye oy verdi, biz camiye giderken peşimize kameraları takıp gitmediğimiz için, Hristiyan mı sandınız bizi” dedi.
 
Seçim çalışmaları kapsamında, ziyaretlerine devam eden Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, eşi Yasemin Çoban ve Kadın Kolları Teşkilatı ile birlikte Gazi Caddesi üzerinde bulunan bir bayan güzellik merkezini ziyaret ederek, projeleri hakkında bilgiler verdi ve bayanlardan destek sözü aldı.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom