Yanılmaz Ulukent Mahallesinde

Mücahit Yanılmaz, Ulukent Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi

Yanılmaz Ulukent Mahallesinde Siyaset
Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, Ulukent Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.
 
Mahalle sakinlerinin meşalelerle karşıladığı Yanılmaz, şehir idaresinde adil bir yönetim tarzı benimseyeceklerini ifade ederek şunları söyledi:
 
Kalkınma Bakanımız Cevdet Yılmaz ile Harput'taydık, Harput’u ve Hüseynik’i konuştuk. Çünkü Harput’un tarihi kimliğine geri dönmesi, yeniden restore edilmesi, yeniden ele alınması lazım. Sayın Bakanımıza orada Harput ve Hüseynik ile ilgili bir kısım bilgileri verdik. Sayın Bakanımız; "30 Mart'tan sonra direksiyonun başına geçersen burada ki bütün restorasyonları, yapılması gerekenleri idare et. Oranın parasını da ücretini de ben vereceğim" dedi. Biz Harput’u Hüseynik’ten ayırmıyoruz. 
 
Elbette Harput ile birlikte Hüseynik’in de restorasyondan geçmesi, eski haline gelmesi, değerlenmesi, kalitesinin yükselmesi, yaşam tarzının, yaşam kalitesinin artması lazım. 30 Mart'tan sonra Harput ile birlikte Hüseyniğimizde de öyle çalışmalar yapacağız ki bundan önceki tarihi yıllarda bu bölgeler nasıl bir cazibe merkezi idiyse aynı cazibe merkezi olma özelliğini kazanacak, büyüyecek, gelişecek ve sayfiye yerlerinden biri olacak.
 
DÜNYA LİDERİ BAŞBAKANIMIZLA NE KADAR ÖVÜNSEK AZ
 
 AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, Dünya Lideri Başbakan Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile ne kadar övünsek azdır diyerek sözlerini şu şekilde sürdürdü:
 
"Elazığımıza, Hüseyniğimize, Harputumuza bu hizmetleri yaparken, esas bir yerlerden almış olduğumuz bir güç var. Düne kadar bir milyar dolar kredi alabilmek için gidip IMF’nin önünde Türkiye Cumhuriyeti’nin Başbakanları diz çöküp yalvarırlarken bugün Türkiye'nin Bütçesi 800 milyar dolara çıkmış, IMF’ye borcunu ödemiş ve IMF’ye borç verecek duruma gelmiştir. 
 
Türkiye güçlenince, büyüyünce, kalkınınca bu birilerinin işine gelmedi. Devamlı kendisini bölgesinin jandarması gibi gören ve Filistinlilere istediği her zaman işkence yapmayı marifet sayan İsrail’in işine gelmedi tabi. Çünkü İsrail’e karşı yürekli bir el çıktı, sen Filistinli kardeşlerime zulmedemezsin, Filistinli çocukları öldüremezsin ve Mavi Marmara olayından dolayı yaptıklarının hesabını vereceksin öncelikle de özür dileyeceksin dedi ve bu iradeyle İsrail’e özür diletti. 
 
Şimdi o yürekli insan, zalimlere karşı dik duran insan ve bizi gittiği her yerde onurla gururla temsil eden Sayın Başbakanımız 6 Mart 2014 Perşembe günü Elazığ’ımıza teşrif edecekler. Ne kadar gurur duysak azdır. Burada bulunan bütün Ulukentli kardeşlerim ve evlerinden bizi dinleyen, çok değerli kardeşlerim Perşembe günü saat 12:30'da İstasyon Meydanı’nda olacak ve orayı tıklım tıklım dolduracaklar. İğne atsanız yere düşmeyecek. Başbakanımız Elazığ’ın tok sesini, gür sesini İstasyon Meydanı’ndan duyacak". 
 
YANILMAZ: ULUKENT'İN SORUNLARINI BİLİYORUM
 
Göreve seçilmesi halinde şehrin tüm mahallelerine eşit mesafede yaklaşacağını ve sorunları yerinde tespit ederek çözüme ulaştıracaklarını belirten AK Parti Adayı Mücahit Yanılmaz sözlerini şöyle tamamladı:
 
"Ulukent'in ulaşım, doğalgaz, oyun alanları ve kaldırımlarla ilgili problemleri var, bunları saymaya gerek yok. Göreceksiniz bizim yönetimimizde bu problemlerin hiç biri problem olarak kalmayacak. Ulukent Mahallemizde miting yapmıyoruz. Seçim irtibat büromuzun açılışını yapıyoruz. 
 
Bir kurdele keseceğiz. Allah razı olsun burayı tıklım tıklım doldurdunuz. Bir kısım partilerin yapamadığı mitingi biz seçim irtibat bürosu açılışında yapıyoruz".

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom