Hacıoğlulları'ndan EBMC'ye Ziyaret

AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı Bilal Hacıoğulları, EBMC'yi ziyaret etti

Hacıoğlulları'ndan EBMC'ye Ziyaret Güncel
Elazığ Basın ve Medya Cemiyeti’nin bugünkü ziyaretçisi, AKP Elazığ Belediye Başkan Aday Adayı Bilal Hacıoğulları’ydı.
 
EBMC Yönetim Kurulu Başkanı Nafiz Koca ile yönetim kurulu üyelerinin karşıladığı Hacıoğulları; Elazığ Basın ve Medya Cemiyeti’nin hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundular.
 
Amerika’dan Elazığ’a yerleştiğini ve bundan sonraki hayatını memleketi Elazığ’da geçireceğini açıklayan AKP Elazığ Belediye Başkan Aday Adayı Bilal Hacıoğulları, siyasi hayatı sayesinde Elazığ’daki hemşerileriyle güzel dostluklar kurduğunu ve bundan sonra bu dostlukları daha da geliştirmek için çaba sarf edeceğini söyledi.
 
“EBMC’DE HER SES HER SOLUK VAR”
 
Elazığ Basın ve Medya Cemiyeti’nin şehrin sorunlarını gündeme getirme ve takipçisi olma misyonunu takdir ettiğini vurgulayan Hacıoğulları; Elazığ’da farklı yazıların farklı seslerin çıkması çoğulculuk adına çok güzel bir şey çünkü çoğulculuk olmazsa Elazığ ilerlemez. Elazığ Basın ve Medya Cemiyeti’ne baktığınızda her ses ve her soluk var ve bu Elazığ’ın gelişmesi ve çeşitliliğin artması açısından sevindirici bir gelişme.” diyerek, EBMC’yi tebrik etti.
 
“İNŞALLAH O TÜRKÜYÜ BERABER DİNLERİZ”
 
‘Bizlerle irtibatınızı hiç koparmadınız’ diyerek Hacıoğullarına teşekkür eden Elazığ Basın ve Medya Cemiyeti (EBMC) Yönetim Kurulu Başkanı Nafiz Koca ise; “Ziyaretinizden dolayı mutluluk duyduk. Bundan sonraki siyasi hayatınızda başarılar diliyoruz. ‘Bu sevda bitmedi’ dediniz. Elazığ’daki siyasi
yaşamınızda inşallah o türküyü hep beraber dinleriz.” şeklinde konuştu.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom