Dumandağ’dan Çatal’a ziyaret

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ ve yönetim Kurulu üyeleri, Elazığ Cumhuriyet Başsavcısı Musa Çatal'a nezaket ziyaretinde bulundu.

Dumandağ’dan Çatal’a ziyaret Güncel
Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ ve yönetim Kurulu üyeleri, Elazığ Cumhuriyet Başsavcısı Musa Çatal’a nezaket ziyaretinde bulundu.
 
 
Borsa Başkanı Mehmet Ali Dumandağ, ziyarette yaptığı açıklamada, 4 Mayıs 2013 tarihinde yapılan seçimlerde yeniden göreve seçildiklerini, bu vesile ile yönetim olarak nezaket ziyaretleri gerçekleştirdiklerini kaydetti. 
 
Bu kapsamda Elazığ Cumhuriyet Başsavcısı Musa Çatal’ı ziyaret ettiklerini belirten Dumandağ, “Başsavcımız Elazığ’a geldiği günden buyana Ticaret Borsası olarak sürekli görüşüyoruz. Elazığ adına da gerçekten sayın başsavcımız döneminde güzel şeyler olmuştur. Elazığ adliyesi çok güzel bir konuma gelmiştir. Burada Başsavcımızın da emeği fazladır. Bu vesileyle ben yönetim kurulum adına kendisine teşekkür ederim. Başsavcımızı her zaman yanımızda görmüşüzdür. Tarafsız ve dürüstlüğünden dolayı sayın başsavcımıza duruşundan dolayı teşekkür ederim” dedi.
 
Elazığ Cumhuriyet Başsavcısı Musa Çatal ise Ticaret Borsası Başkanlığına yeniden seçilen Mehmet Ali Dumandağ ve yönetim Kurulu üyelerine başarı dileklerini iletti. 
 
Ziyaretten Duyduğu memnuniyeti dile getiren Çatal, “Bugün yeniden borsa başkanlığına seçilen başkanımız bize nezaket ziyaretinde bulundular. Kendisine ve yeni seçilen yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun diyorum. Yeni görevlerinde başarılar diliyorum. Hakkımızdaki güzel sözleri için de ayrıca teşekkür ediyorum. Kendileri de aynı şekilde eski dönemdeki gibi başarılı çalışmalarına devam edeceklerine gönülden inanıyorum. Tekrar bu nezaket ziyaretleri için tekrar teşekkür ediyorum.” dedi.
Ana Sayfa
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom