Açıkkapı; Elazığ Dünya Liderini Bekliyor

Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan R. Tayyip Erdoğan Yarın Elazığ'da

Açıkkapı; Elazığ Dünya Liderini Bekliyor Siyaset
Ak Parti İl Başkanı Ejder Açıkkapı, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Büyük Elazığ Mitingi öncesi tüm Elazığ'lı hemşehrilerimizi bu tarihi mitinge davet ediyorum dedi.
.
Elazığlıların özlemle Başbakanı beklediğini ifade eden Açıkkapı, 6 Mart Perşembe günü saat 12.30'da İstasyon Meydanı’nın tıklım tıklım dolacağını, şehrin Başbakanı bağrına basacağını ifade etti.
 
İstasyon Meydanı’nda sabahın erken saatlerinden itibaren yürütülen çalışmaları, AK Parti İl Başkanı Ejder Açıkkapı, Milletvekilleri Zülfü Demirbağ, Av Şuay Alpay, Faruk Septioğlu, Sermin Balık, Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu ve AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz yerinde inceledi.
 
Yerel seçimler öncesi Elazığ'a gelecek olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın programı hakkında bilgi veren Ak Parti İl Başkanı Ejder Açıkkapı şunları söyledi:
 
 “Dünya Lideri Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı azizler diyarında ağırlamanın mutluluğunu, gururunu yaşayacağız. Elazığ'lı hemşerilerimiz her zaman olduğu gibi 6 Mart tarihinde de İstasyon Meydanı’nı dolduracak ve Elazığ mitingimiz tarihe geçecek. Meydanımız akşam saatlerinde hazır hale gelecek. Başbakanımıza layık bir karşılama töreni hazırlayacağız. Elazığlılar yarın Başbakanımızı dinleyecek ve bu tarihi mitinge şahitlik edecek.

Başbakanımızın gelişiyle ilgili bir konvoy hazırlığı yapılmayacak, Başbakanımız miting alanına gelip hemşehrilerimize seslenecek ardından Elazığ Valiliği’ni ziyaret edecek. Elazığ mitingimiz sonrası Başbakanımız Malatya'ya geçecek. Milli İradenin temsilcisi sırtını milletine dayayan mert adam Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın Büyük Elazığ Mitingi’ne tüm hemşehrilerimizi davet ediyoruz." 
 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom