Bilal Çoban Adedililer ile Buluştu

MHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Bilal Çoban Adedililer İle Buluştu

Bilal Çoban Adedililer ile Buluştu Siyaset
Seçim çalışmalarına yoğun bir tempoyla devam eden Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, 400 proje ile çıktığı yolda bugün 5 yeni proje daha açıkladı.
 
Çoban’ın açıkladığı projeler arasında; Yerel Tanıtım Günleri, Ulusal Tanıtım Günleri, Otoparklar, Mega Kent ve Türk Dünyası Eğlence Parkı gibi çalışmalar yer alıyor.
 
Bir yandan da seçim temaslarına hızla devam eden Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, bu kapsamda Adedililer ile buluştu. 
 
Hanzade Düğün Salonu’nda düzenlenen programda hemşehrileri ve akrabalarıyla hasret gideren, Çoban 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlere uzun bir zamandan buyana çok iyi bir şekilde hazırlandığını kaydederek, destek istedi.
 
Daha sonra Yaşar Düğün Salonu’nda düzenlenen programda Kebanlılar ve Ağınlılar ile bir araya gelen Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, Milli Şairimiz Niyazi Yıldırım Gençosmanoğlu’nun yazdığı bir şiirden yola çıkarak Ağın ile Keban’ı aradaki yakınlık nedeniyle “Bacanak-Baldız” gibi gördüklerini kaydetti.
 
Adaylık süreci hakkında değerlendirmelerde bulunan Çoban, “Elazığ, bir Ağın, bir Keban gibi terkedilmesin diye aday oldum” dedi.
 
Ağın ve Keban’da kapatılan işletmeler nedeniyle vatandaşların yaşadıkları yerleri terk etmek zorunda kaldıklarını ifade eden Milliyetçi Hareket Partisi

Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, bugün gelinen noktanın ne Ağınlılar’a, ne Kebanlılar’a ne de Elazığlılar’a yaramadığını söyledi.
 
Çoban’ın son durağı ise Kimse Yok Mu Derneği oldu. Dernek Üyeleri ile Doğukent’te bulunan Dernek Binası’nda bir araya gelen Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, kendisine yöneltilen sorunları yanıtlayarak, hazırladıkları projeler hakkında bilgiler verdi.
 

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom