Çoban, Temaslarını Hızlandırdı !

Seçimler Yaklaşırken Adayları Tempolarını Artırıyor

Çoban, Temaslarını Hızlandırdı ! Siyaset
30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlere kısa bir zaman kala temaslarını hızlandıran Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, 5 yeni projesini daha kamuoyuyla paylaştı.
 
“Yeniden Elazığ” sloganıyla yola çıkan Bilal Çoban’ın bugün açıkladığı projeler arasında; Koşu ve Yürüyüş Parkurları, Kurban Kesim ve Satış Yerleri, Taziye Evleri, Otistik Çocuklar Eğitim Merkezi ve Obezite İle mücadele Merkezi gibi çalışmalar yer alıyor.
 
Açıkladığı projelerin yanı sıra temaslarına da devam eden Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, bu kapsamda 3 site ziyareti gerçekleştirdi.
 
İlk olarak Cumhuriyet Mahallesi’nde bulunan Alp Sitesi’ni ziyaret eden Doç.Dr. Bilal Çoban, site sakinleri ile ilimizin sorunlarına yönelik karşılıklı fikir alışverişinde bulundu. Yakın ilgiyle karşılaşan Çoban, 30 Mart’ta yapılacak olan seçimlerde göreve gelmeleri durumunda yapacakları çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
 
Daha sonra Abdullahpaşa Mahallesi’ne geçen Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, burada düzenlenen bir diğer toplantıda yine kalabalık bir topluluğa konuştu. Abdullahpaşa Mahallesi’nin sorunlarına hâkim olduklarını ve bu sorunlara yönelik projeler geliştirdiklerini kaydeden Çoban, site sakinlerinden destek istedi.
 
Son olarak yine Abdullahpaşa Mahallesi’nde bulunan Yağmur Sitesi’ni ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, burada yaptığı değerlendirmede ise, çarpık kentleşme ve yaşanan doğalgaz sıkıntısını dile getirirken, vatandaşların “Halimizden memnunuz” dedikçe, kendilerinin çok da fazla yapabilecekleri bir şey kalmadığını söyledi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom