Ak Parti Mitinginde İlginç Pankart

Evlenmek İsteyen Genç Başbakana Sesini Duyurmaya Çalıştı

Ak Parti Mitinginde İlginç Pankart Siyaset
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Elazığ’da gerçekleştirdiği miting için Diyarbakır’dan Elazığ’a gelen 32 yaşında ki Kadir Aydoğmuş isimli bir genç açtığı ilginç pankartla dikkatleri çekerken, sesini duyurmak için 1 günde tam 500 km yol kat etti.

İşsiz gencin tek isteği evlenmek ve çocuk sahibi olmak. Başbakan Erdoğan’ın Diyarbakır’da geçen yıl gerçekleştirdiği mitingde de sesini duyurmak isteyen ve “Sayın Başbakanım Evlenmek İstiyorum” yazılı bir pankart açan Kadir Aydoğmuş, bu kez sesini duyurmak için önce 150 km yol kat edip 
Elazığ’a gelip burada mitinge katıldı. Ardından da 100 km daha mesafe kat ederek Malatya’da Başbakan Erdoğan’ın gerçekleştirdiği diğer bir mitinge katıldı. 
 
Ailesinin maddi durumu olmadığı için Diyarbakır’da kardeşiyle birlikte yaşan 32 yaşındaki Kadir Aydoğmuş, uzun süredir iş aradığını ve bulamadığını, bu yüzden de evlenemediğini belirterek Başbakan Erdoğan’dan kendisine iş bulmasını istedi. 
 
Başbakanı çok sevdiğini ve kendisi için hem Elazığ, hem de Malatya mitinglerine Diyarbakır’dan katılıp bir günde 500 km yol kat ettiğini ifade eden Kadir Aydoğmuş, Başbakan Tayyip Erdoğan’ın her fırsatta 3 çocuk istediğini söyleyerek kendisinin de iş bulup evlenmesi halinde 3 değil 5 çocuk istediğini ve çocuklarının da adlarını Recep, Tayyip, ve Erdoğan koyacağını kaydetti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom