Selmanoğlu'ndan Kadınlara Mesaj

Başkan Selmanoğlu'ndan Kadınlar Günü Kutlamam Mesajı

Selmanoğlu'ndan Kadınlara Mesaj Güncel
Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu hayatın her alanında fedakar ve hoşgörülü olan kadınlarımızın Dünya Kadınlar Gününü kutlarken kadınların toplumdaki önemini vurguladı. 
 
Hayatın zor şartlarında hem anne hem eş hem öğretmen hem doktor kısacası hayatın mimarları olan kadınlarımız tüm saygıyı sevgiyi ve takdiri hak etmektedirler diyen Başkan Selmanoğlu Elazığ Belediyesi olarak kendilerinin de yapmış oldukları hizmetlerde kadınları unutmadıklarını kaydetti.
 
Başkan Selmanoğlu mesajını şöyle tamamladı; Bölgede bir ilk olarak hayata geçirdiğimiz kadın spor merkezlerimizde hanım kardeşlerimiz çok daha nezih ve rahat bir mekanda spor yapma imkanı bulup çeşitli özel gün ve toplantılarını gerçekleştirebiliyorlar.
 
Hicret mahallesinde hayata geçirdiğimiz ve kadınlarımızın çalışma fırsatı bulduğu halı ve el sanatları işleme merkezimizde bayanlarımız ekonomik anlamda ailelerine katkı sağlıyorlar. Yine Elazığ Belediyesinde birlikte çalıştığımız birçok bayan personelimiz başarıyla görev yapmakta ve şehrine hizmet etmektedir. 
 
Bu duygu ve düşüncelerle tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor huzur ve sağlık ile kalmalarını temenni edip saygı ve sevgilerimi sunuyorum.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom