Çoban; Elazığ Kaderine Terkedilmiştir

Çoban Rüstempaşa Mahallesini ve CHP ve SP İletişim Merkezini Ziyaret Etti

Çoban; Elazığ Kaderine Terkedilmiştir Siyaset
Çalışmaları kapsamında her gün birkaç mahalleyi ziyaret eden Çoban, Rüstempaşa Mahallesi’nde düzenlenen açık hava toplantısında vatandaşlarla bir araya geldi.
 
Kalabalık bir vatandaş topluluğuna seslenen Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, bir zamanlar Doğu’nun Paris’i olarak nitelendirilen Elazığ’ın geçmişteki görüntüsünün çok uzağında olduğunu, eğitim, sağlık, ekonomi ve işsizlik başta olmak üzere birçok alanda gerilediğini kaydederek Elazığ’ın, Diyarbakır-Bingöl-Malatya arasında kaderine terkedildiğini belirtti.
 
“Bize güvenirseniz bu şehir batmaz” diyen Çoban, Elazığ çocuğunun günahı normalleştirilmeye çalışanlara müsaade etmeyeceğini kaydederek, Rüstempaşa Mahallesi sakinlerinden destek istedi.
 
Çalışmalarını yoğun bir tempoyla sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, daha sonra Hürriyet Caddesi’ne geçerek cadde esnaflarını ziyaret etti ve esnafların sorunlarını dinledi.
 
Hürriyet Caddesi temasları sırasında Saadet Partisi ve Cumhuriyet Halk Partisi Seçim İletişim Merkezleri’ni de ziyaret eden Çoban, partililerle bir süre sohbet etti.
 
Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, günün son durağında ise Maraton Otel’de düzenlenen toplantıda, Elazığ Turizm Derneği yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi. Toplantıya, Bilal Çoban’a destek amaçlı İzmir Elazığlılar Derneği Başkanı Enver Ulucan da katıldı.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom