Yanılmaz'a Baskil'de Coşkulu Karşılama

Ak Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Yanılmaz Baskil İlçesinde

Yanılmaz'a Baskil'de Coşkulu Karşılama Siyaset
Baskil ilçesi Seçim İrtibat Bürosu açılışına katılan AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, 30 Mart'tan sonra Elazığ'ı bir bütün olarak ele alacaklarını ifade ederek, şeffaf ve adil bir yönetim tarzını benimseyeceklerini ifade etti.
 
Seçim irtibat bürosu açılışına Milletvekilleri Zülfü Demirbağ, Av. Şuay Alpay, Faruk Septioğlu, Sermin Balık, Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, Baskil Belediye Başkan Adayı Av. İhsan Akmurat, Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı İbrahim Şerbet, Teşkilat Başkanı İbrahim Kayaoğu ile kalabalık bir topluluk katıldı.
 
SKM Başkanı İbrahim Şerbet, "30 Mart'ta sandıklarda yirmide yirmi yapacaklarını söyleyerek, AK Parti'nin adeta destan yazacağını vurguladı.
Baskil Belediye Başkanı Av. İhsan Akmurat ise seçimleri alacaklarını ve hizmetin kaldığı yerden devam edeceğini ifade ederek açıklamasında şunları söyledi:
 
"Baskil bir sevdadır, Baskil'e hizmet etmekte bizler için onurdur. Sizler hep bizim yanımızda oldunuz, güç verdiniz, Allah hepinizden razı olsun.

Belediyemizin bir tek kuruşuna tenezzül etmedik ve oy veren vermeyen herkesi kucakladık. Geçmiş dönemden kalan borçları da bir bir ödedik. Yeni otobüsler, yeni iş makineleri alarak Baskilli hemşehrilerimizin hizmetine sunduk. İlçe merkezinde alt yapı çalışmalarını tamamladık. Fakir öğrencilerimize ve kardeşlerimize yardımcı olduk. İş bilenin kılıç kuşanın atasözünden hareketle durmadan çalışacağız ve Baskilimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Personelimizin ücretini alın teri kurumadan ödedik. Biz halka hizmet hakka hizmet düsturuyla hareket ettik. " 
 
Baskil'i Elazığ'dan ayrı tutmadıklarını ve göreve seçilmesi halinde Baskil kayısısını pazarda en iyi yere taşıyacaklarını belirten AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz ise şunları söyledi:
 
"Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın mitingine katıldığınız için hepinize şükranlarımı sunuyorum. Başbakanımız dönüş yolunda "Mücahit Bey Elazığ'a ne olmuş böyle adeta tarih yazdınız" dedi. Başbakanımız şehrimizden memnun bir şekilde ayrıldı, buna siz hemşehrilerimizin katkısı büyük oldu. Elazığ'ı Baskil'den ayrı düşünmüyoruz, gece gündüz demeden aziz diyarı kalkındırmak adına mücadele edeceğiz."
 
Milletvekilliği öncesi Köy Hizmetleri Bölge Müdürlüğü'nde çalıştığını ve Baskil'e çok geldiğini ifade eden AK Parti Milletvekili Zülfü Demirbağ ise şunları kaydetti:
 
"Büyük Elazığ Mitingi’ne geldiniz ve konuşması süresince Başbakanımızın yanında yer aldınız. Başbakanımızın arkasında dim dik durduğunuzu Elazığlılar olarak gösterdiniz, hepinize teşekkür ediyorum. Başka bir lider Başbakanımızın yaşadıklarını yaşasaydı derbeder olurdu, ama milletimizin duasıyla Başbakanımız ayakta. Miting Meydanı’nda açılan bir pankartta "Harput'tayız evliyayla duayla, işimiz olmaz rüyayla bedduayla" denilmişti. Bizim bedduayla asla işimiz olmaz." 
 
Miting meydanında Elazığ'ın tarih yazdığını ifade eden AK Parti Elazığ Milletvekili Av. Şuay Alpay ise açıklamasında şunları ifade etti:
 
"İlk günden itibaren Baskilli hemşehrilerim Başbakanımızın yanında yer aldı. Sizleri yürekten kutluyorum. Sizlerin duası ve desteğiyle Başbakanımız bu ülkede hizmette destan yazarak bütün bir dünyanın takdirini kazandı.  Geçtiğimiz günlerde bir haberde benim başka il milletvekilleriyle birlikte kayısı sorunlarıyla ilgilendiğimi manşete taşımışlardı, evet doğrudur dedim. Mesele Baskil olunca, Baskil kayısısı olunca ben önergeye imza atar ve bundan dolayı da şeref duyarım."
 
Baskil Seçim İrtibat Bürosu açılışının hayırlı olmasını dileyen AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık ise şunları kaydetti:
 
"30 Mart seçimlerinde Elazığ merkezimiz başta olmak üzere tüm ilçe ve beldelerde bir tarih yazacağız. Bizler Milletvekilleri olarak Belediye Başkan Adayımızın yanındayız. Sizlerin sorunu varsa onu çözüme kavuşturacağımızın sözünü veriyorum. Başbakanımızın gerçekleştirdiği büyük mitinge katılan kıymetli hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Miting anında yüreğimiz coşkuyla doldu. Elazığ'da seçimleri büyük farkla alacağız ve buna inanıyoruz."
Dünya Lideri Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleşen mitinge katılım gösteren hemşehrilerine teşekkür eden AK Parti Milletvekili Faruk Septioğlu ise açıklamasında şunları söyledi:
 
"Hepimiz bu millete hizmet için varız, Belediye Başkan Adayımız İhsan Akmurat'ta yaptıklarıyla bunu ispat etmiştir. Sizlerin desteğiyle 30 Mart'tan sonra yine başkan seçilecek ve Baskil'e hizmete devam edecek.."
 
Baskil ilçesinde düzenlenen program daha sonra Seçim İrtibat Bürosu’nun açılışıyla sona erdi. 
 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom