Çoban; Taşeron Sıkıntısını Çözeceğiz

MHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Bilal Çoban STK Ziyaretlerinde Bulundu

Çoban; Taşeron Sıkıntısını Çözeceğiz Siyaset
30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlere yönelik çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, bu kapsamda Elazığ Din Görevlileri Derneği, Yol-İş 1 ve 2 No’lu Şube ile İmam Efendi Bulvarı’nda bulunan Cafe ve Restoran’ları ziyaret etti. 
 
İlk olarak Din Görevlileri Derneği’ni ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, burada dernek yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.
 
Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Elazığ Din Görevlileri Derneği Başkanı Ali Çelik, yaptığı açıklamada 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde kim kazanırsa kazansın, neticede Elazığ’ın kazanacağını kaydederek, Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban’a başarı dileklerinde bulundu.
 
Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban ise, Din Görevlileri’nin siyasal organizasyonlara taraf olmalarını istemediklerini belirterek, “Bizler sadece dua istemeye geldik” dedi.
 
Daha sonra ise ilk olarak Yol-İş 2 No’lu Şube’yi ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, burada 
yakın bir ilgi ile karşılaştı.
 
Yol-İş 2 No’lu Şube Başkanı Vahdettin Erten, yaptığı değerlendirmede Yerel Seçimlerin kendileri için çok önemli olduğunu ve Elazığ Belediyesi’nde şu anda çalışan 1500-2000 civarında taşeron işçi bulunduğunu ve bu işçilerin düzenli maaş alamadıklarını kaydederken, Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban’a başarılar diledi ve “Gönlümüz sizinle beraber” dedi.
 
Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban ise yaptığı değerlendirmede, Yol-İş Sendikası’nın taşeron işçilere yönelik mücadelesini yakından takip ettiklerini kaydederken, bu konuda MHP Elazığ Milletvekili Enver Erdem’in Meclis’te girişimlerinin bulunduğunu söyledi ve 30 Mart’ta göreve gelmeleri halinde taşeron işçilerin sıkıntılarını çözmeye hazır olduklarını belirtti.
 
Ardından Yol-İş 1 No’lu Şube’yi ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, 1 No’lu Şube yönetim kurulu ile bir araya geldi.
 
1 No’lu Şube Başkanı Mehmet Kara, ziyarette yaptığı değerlendirmede, Elazığ’da seçim çalışmalarının gayet seviyeli bir şekilde sürdüğü için Siyasi Partilere teşekkür ederken, sadece seçim sürecinde değil, seçim sonrasında da hatırlanmak istediklerini belirtti.
 
Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban ise kendilerinin sürekli Sivil Toplum Kuruluşları ile birlikte olduklarını ancak 30 Mart’tan sonra sözün kendilerinde olacağını ve bu sürecin ardından üzerlerine düşen tüm sorumluluklarını yerine getireceklerini belirtti.
 
Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban’nın günün son durağı ise İmam Efendi Bulvarı’nda faaliyet gösteren Cafe ve Restoran’lar oldu. Esnaflar ve vatandaşlarla sohbet eden Çoban, 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler için destek istedi.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom