Yanılmaz; Şehrin Menfaatlerini Gözeteceğiz

Mücahit Yanılmaz, İş adamlarıyla kahvaltıda bir araya geldi

Yanılmaz; Şehrin Menfaatlerini Gözeteceğiz Siyaset
Seçim gezilerini sürdüren AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, işadamlarıyla kahvaltıda bir araya geldi.
 
AK Parti'ye gösterilen teveccühün her geçen gün arttığını ifade eden Yanılmaz, aziz diyarın gelişmesi adına işadamlarıyla her zaman istişare içinde olacağını kaydetti.
 
Sabahın erken saatlerinde başladığı seçim çalışmalarını gece yarısına kadar sürdüren AK Parti adayı Yanılmaz, işadamlarıyla toplantısında şunlara değindi:
 
"Yerel seçimlere kısa bir süre kala şehrin genelinde çalışmalarımız yoğun bir şekilde sürüyor. İşadamlarımızla bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunduk. Öyle bir anlayışla hareket edeceğiz ki; bu dünyada yaptığımız her şeyin ahirette hesabını verecek bilinciyle çalışacağız. Tüm mahallelerimize 
eşit ve adil bir hizmet anlayışını taşıyacağız, şu mahalleden bu kadar oy aldım oraya az hizmet götüreyim mantığını asla gütmeyerek, mahallelerimizin ihtiyaçlarına göre hizmeti götüreceğiz. 
 
Hemşehrilerimizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak ve insan faktörünü ön planda tutarak şeffaf bir anlayış sergileyeceğiz."
 
YANILMAZ: "HEDEF NSANIMIZIN MUTLULU UDUR"
 
AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, hedeflerinin insan odaklı yatırım yapmak olduğunu dile getirerek sözlerini şu şekilde sürdürdü: "Ne kadar çok hizmet götürürseniz götürün insanlar mutlu değilse yaptığınız işin bir manası yoktur. Onun için bütün yatırımlarda insanımızı ön plana çıkaracağız. İnsan merkezli bir çalışma sistemi getireceğiz. Zengininden fakirine herkesin kaliteli bir yaşam sürmesi için mücadele edeceğiz.
 
Şehrin bir tek kuruşunu israf etmeden yatırımlarımızı yapacağız. Öyle bir yönetim anlayışıyla çalışacağız ki; tüm personelimiz bu aziz diyar sakinlerine hizmet etmenin mutluluğunu yaşayacak. 
 
Tüm çalışmalarımız etik, estetik ve ahlaki olacak, bu bütünlüğü sağladığımızda şehirde hayırlı hizmetlere imza atacağımıza inanıyorum."
 
TÜRKOĞLU: "YANILMAZ İLE ELAZIĞ ’A HİZMET GELECEK"
 
AK Parti 22. Dönem Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Abdülbaki Türkoğlu, seçim çalışmalarına katıldı ve AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz'ın iyi bir belediye başkanı olacağını ifade etti. Prof Dr Türkoğlu, gelecekte insanımızın iyi bir yaşam sürmesi adına Yanılmaz'ın birçok imkân sunacağını belirtti.
 
AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz ise açıklamasında şunları belirtti: "Kıymetli hocam eski Milletvekilimiz Abdülbaki Türkoğlu'na teşekkür ediyorum. Seçimler şehrimiz için hayırlı olacak ve seçim sonrası Elazığımız’a çok güzel hizmetler gelecek. Büyüklerimizin yanımızda olması bize güç veriyor, heyecan katıyor. 30 Mart'ta Elazığ Türkiye'ye bir ses verecek, o ses ben haktan yanayım, dürüstlükten yanayım ve beş yıllık süreçte hizmetten yanayım olacak. Bu duygu ve düşüncelerle hocama teşekkür ediyorum.”

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom