Sorgucu Abdullahpaşa Sakinleriyle Buluştu

CHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Hamza Sorgucu Abdullahpaşa'da

Sorgucu Abdullahpaşa Sakinleriyle Buluştu Siyaset
Cumhuriyet halk partisi belediye başkan adayı Hamza Sorgucu Yerel Seçim çalışmaları kapsamında bugün Abdullahpaşa mahallesinde Yıldırımlar kıraathanesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Sorgucu artık Elazığ’ın kaybedecek bir 5 yılı daha olmadığını şeffaf ve güvenilir bir belediye başkanı isteniliyorsa biz buradayız halkımızın oylarına talibiz dedi. Sorgucu hiçbir Siyasi partiye destek vermelerinin söz konusu olmadığını iktidara en yakın ismin kendisi olduğunu söyledi. Bu düzenin değişmesini isteyen bütün hemşehrilerinin kendilerine destek vermelerini ve günün birlik ve beraberlik günü olduğunu vurguladı.
 
Daha sonra Abdullahpaşa’da Pazar esnafıyla bir araya gelen Sorgucu pazarcılara verilen alanın Elazığ’a yakışmadığını söyleyerek kendilerinin Pazar esnafının dertlerinin dermanı olacağını ve tüm sorunlarıyla ilgileneceğinin sözünü verdi. Pazardaki vatandaşlarla da bir araya gelen Sorgucu kendilerinin başkan seçilmesi takdirde kimsenin adamı olmayacağını her kesimden insanın her ortamda kendi gözünde aynı eşitlikte olacağını ifade etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...